Finał MTB Brzeziny w Buczku

HomeINFORMACJE PRASOWE

Finał MTB Brzeziny w Buczku

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMAInformacja prasowa


4 września organizujemy 3 edycje finałową naszego cyklu. Finał z niebywałymi postaciami. W 2016 mija 40 rocznica zdobycia medali olimpijskich w Montrealu przez takie sławy jak Tadeusz Mytnik, Mieczysław Nowicki, Stanisław Szozda i Ryszard Szurkowski. Właśnie Oni będą naszymi gośćmi. Liczymy też że wezmą udział w wyścigu Vip-ów. Z tej okazji dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wręczany będzie specjalnie na tą okazję, unikatowy odlewany medal.

mtb brzeziny buczek (7)

Swoja ofertę kierujemy też dla całych rodzin, dla nich dystanse od 100m do 10 km. Drugą okazją do świętowania, jest otwarcie odcinka łódzkiego A1 który niewątpliwie usprawnił komunikację samochodową w naszym rejonie, a autostrada przebiega bardzo blisko Buczka.

mtb brzeziny buczek (2)

Oba tematy związane z drogami asfaltowymi i dlatego tym razem na naszym maratonie będzie troszkę więcej asfaltu niż zwykle, ale tylko tyle ile będzie wymagał tego przebieg trasy. A trasa będzie unikatowa, ponieważ aż 4 razy będziemy mieć możliwość przejazdu nad lub pod autostradą A1 w okolicy Buczka. Reszta to drogi szutrowe, polne, leśne, a nawet o podłożu kamienistym. Podstawowa pętla o długości 25 km ma 275m przewyższeń.

mtb brzeziny buczek (6)

Zrobimy podsumowanie generalki i nagrodzimy najaktywniejszych zawodników. Poza standardowymi odcinkami rowerowymi i rywalizacjami dla dzieci, uruchomimy też trasy biegowe w tym jedną na dystansie półmaratonu.
Oczywiście będzie możliwość porozmawiania z autorami sukcesu z Montrealu, a oni sami będą wręczać medale najlepszym. W trakcie imprezy konkursy z nagrodami dla publiczności. Dla najmłodszych uczestników i dorosłych, tombola.

Jako spiker imprezy, znany sportowy komentator Krzysztof Miklas

Dystanse:
Dzieci 100,300,1500m
Starsze dzieci i dorośli – dystans Family 10km

Dorośli:
Family 10km / przewyższenie 127m

Fun 25km / przewyższenie 270m

Mega 50km / przewyższenie 550m

Giga 75km / przewyższenie 825m

Zapraszamy do Buczka koło Brzezin. 8 minut od węzła A1 Brzeziny.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1803134106572360/


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0