Szkolenia POMBA teraz też w Bielsku Białej

Szkolenia POMBA teraz też w Bielsku Białej

Co to są zrównoważone trasy rowerowe – singletracki? [wideo]
Serce Podhala opanują fani dwóch kółek. Darmowe testy rowerów Kross na Cyklo Warsztatach 2017
Buduj z POMBA w Zabrzu na Hasioku
Kolarstwo górskie w kraju i za granicą – The best of 2016…
Ruszają Kaczawskie Ścieżki

Informacja prasowa


Zapraszamy na szkolenia POMBA w nowej lokalizacji!

Dużo osób jest zainteresowanych naszą ofertą, ale nie ma czasu podróżować. Postanowiliśmy więc “wyjechać” ze szkoleniami z Sudetów bardziej na wschód, w Beskidy.

Bielsko-Biała ze względu na bliskość gór zawsze była miastem stworzonym dla fanów MTB. Mieszkając w nim można było połączyć udogodnienia dużego miasta z porannym lub wieczornym treningiem na wymagających trasach. Po powstaniu Enduro Trails można się tam też wyszaleć na ścieżkach zaprojektowanych specjalnie do potrzeb rowerzystów.

I to właśnie w Bielsko-Biała stanie się podwórkiem dla kolejnych szkoleń POMBA. Jednym z prowadzących będzie lokalny rider, Roman Kwaśny. Znany jest on chyba całej scenie polskiego Enduro jako Masters walczący o podium w Open. Mogliście też go widzieć na naszych szkoleniach w Świeradowie-Zdroju i na Rychlebskich Ścieżkach, gdzie obserwował i poznawał tajniki prowadzenia szkoleń. Nasze doświadczenie i jego znajomość terenu pozwoliło stworzyć ciekawy program szkoleń.

pomba bielsko 2

Zaczniemy już 20-go sierpnia szkoleniem Podstawowym+, na które możecie się zapisać tutaj. Zapraszamy gorąco każdego z chęcią do jazdy i sprawnym rowerem. W razie dużego zainteresowania prosimy o kontakt przez info@pomba.pl, wrzucimy więcej terminów.

Zdjęcia: 1enduro.pl

COMMENTS

DISQUS: 0