Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) – Maratony Rowerowe Lang Team, Krokowa

HomeKomentarzeEuro Bike Kaczmarek Team

Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) – Maratony Rowerowe Lang Team, Krokowa

Kolejna edycja maratonów organizowanych przez Pana Czesława Langa okazała się dla mnie bardzo udana. Po stosunkowo kiepskiej pierwszej połowie sezonu, w końcu udało się wskoczyć do TOP3 Open przy mocnej obsadzie dystansu Medio.


kołodziejczyk krokowa


Sama rywalizacja wyglądała tak, że na pierwszym podjeździe na 6 km odjechaliśmy od grupy w dwójkę z Michałem Górniakiem. Zgodnie współpracując zbudowaliśmy wydawało by się bezpieczną przewagę i kiedy już zaczynaliśmy myśleć jak rozegrać finisz, na ok. 3 km przed metą samotnie dojechał do nas Tomasz Repiński. Szybki i niebezpieczny finisz po mokrej kostce brukowej po błędzie Tomka, na swoją korzyść rozstrzygnął Michał. Ja finiszowałem na trzecim miejscu, co jest moim najlepszym wynikiem w tym sezonie i pozwala z optymizmem myśleć o kolejnych startach.

Podziękowania dla mojej drużyny Euro Bike Kaczmarek Electric Team, z którą wspólnie zdobyliśmy identyczną ilość punktów, jak nasi najgroźniejsi rywale z Rybczyński Team oraz dla HCC Components, które od tego roku wyposaża mnie w owalne zębatki – napęd oparty o owala 36 T kolejny raz spisał się bez zarzutu!

COMMENTS

DISQUS: 0