Amatorzy donoszą: „Wreszcie Sudety!” Sudety MTB Challenge, Prolog

HomeKomentarze

Amatorzy donoszą: „Wreszcie Sudety!” Sudety MTB Challenge, Prolog

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Po MTB Trophy i Bike Adventure przyszedł wreszcie czas na danie główne sezonu, czyli Sudety MTB Challenge. Znajome twarze witamy w naszej ulubionej Danielówce w Stroniu, wymieniamy kilka zdań i ruszamy na start prologu. Wydawać by się mogło, że to nic specjalnego, ale w tym roku prolog można uznać za etap rozgrzewkowy bo do przejechania 36 km. Do wjechania i zjechania Czarna Góra, a na trasie też ciekawy zjazd do Międzygórza nazwany na Stravie „rock garden”

Wszystko odbyło się bez większych komplikacji, trasa dość dobrze nam znana z poprzednich lat, ale wiadomo góry to góry – ostrożność warto zachować. Zajmujemy swoje pozycje w stawce, uśmiechy mamy szerokie, bo to wreszcie Challenge i wreszcie Sudety! Zbijamy piątki, pijemy regeneracyjne piwo, trochę jeszcze pogrzebiemy przy rowerach. To nic, że działają bez zarzutu, ale rytuałów nie wolno zmieniać. Jutro jedziemy przywitać się ze Śnieżnikiem i zaczynamy zabawę na 100%.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0