Wyniki Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim – Gielniów 2016

Wyniki Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim – Gielniów 2016

Aleksandra Podgórska (SGR Specialized) – Puchar Czech, Kutna Hora
Komentarze postartowe PRO #1/2013
Wyniki – 16-17 lutego 2019
Mistrzostwa Europy XCO – Moskwa 2012
Wyniki – 15-17 kwietnia 2017

W Gielniowe w dniach 15-17 lipca 2016 zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Zawodnicy rywalizowali w poszczególnych kategoriach o tytuły mistrzów kraju oraz o koszulki z orłem na piersi. W najmłodszych kategoriach (młodzik, junior młodszy) rywalizacja była o Puchar Prezesa PZKol.


Wyścigi o tytuł Mistrza Polski

Elita


  1. Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team
  2. Maciej Jeziorski – Romet Racing Team
  3. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team

  1. Maja Włoszczowska – Kross Racing Team
  2. Katarzyna Solus Miśkowicz – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Monika Żur – BH SR Suntour KMC

U23


  1. Marceli Bogusławski – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  3. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych

  1. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  3. Marlena Droździok – Creon Team

Junior


  1. Stanisław Nowak – Creon Team
  2. Wojciech Ceniuch – Piast Szczecin
  3. Jarosław Żur – KS Luboń Skomielna Biała Head Team

Juniorka


  1. Magdalena Zielińska – Sokół Kęty
  2. Patrycja Piotrowska – OK Racing
  3. Maja Drelak – UKS Sport Bralin

Cyklosport


  1. Michał Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński Team
  2. Paweł Górniak – Duda Cars TP-LINK Rybczyński Team
  3. Bartłomiej Oleszczuk  – Duda Cars TP-LINK Rybczyński Team

  1. Monika Otulakowska – Zgrupka Team

Masters kobiety


  1. Anna Tkocz – Niestowarzyszona
  2. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team

Masters I


  1. Adrian Rzeszutko – Niestowarzyszony
  2. Piotr Sułek – Boplight Ataksport Świdnica
  3. Tomasz Sikora – TKKF Uklejna Myślenice

Masters II


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  3. Jakub Wolcendorf – Jakoobcycles.com

Masters III


  1. Krzysztof Gierczak – Przemyskie Stowarzyszenie Kolarskie
  2. Jacek Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Zbigniew Zwoliński – TS Wilga Gołkowice

Masters IV


  1. Krzysztof Zalewski – Quest Sportwear Team
  2. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  3. Jan Dymecki – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Wyścigi o Puchar Prezesa PZKol

Junior młodszy


  1. Łukasz Halizanowicz – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Maciej Biedrończyk – KS Luboń Skomielna Biała Head Team
  3. Radosław Rocławski – MLKS Baszta Bytów

Juniorka młodsza


  1. Natalia Jeruzalska – KKW Superior Wałbrzych
  2. Agnieszka Szpocińska – LKK LUKS Sławno
  3. Julita Fira – UKS Sokół Kęty

Młodzik


  1. Michał Śliwiński – Goodman Sokół Zator
  2. Szymon Pomian – UKS Wygoda Białystok
  3. Miłosz Ośko – Warszawski Klub Kolarski

Młodziczka


  1. Ewa Miłek – KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  2. Joanna Mendera – Boplight Ataksport Świdnica
  3. Aleksandra Ziaja – TS Wilga Golkowice

COMMENTS

DISQUS: 0