W najbliższą niedzielę VIII etap Mazovia MTB Marathon

HomeINFORMACJE PRASOWE

W najbliższą niedzielę VIII etap Mazovia MTB Marathon


Informacja prasowa


Cezary Zamana z ekipą Zamana Group zaprasza w niedzielę 17 lipca do Olsztyna. W tym roku start i meta będą zlokalizowane na terenie Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego nad jeziorem Ukiel. Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.

Organizatorzy przygotowali jak zawsze cztery zróżnicowane trasy. Dla dzieci dystans Hobby (8 km), dla dorosłych Fit (28 km) i Mega (50 km), natomiast dla osób szukających mocnych doznań jest najdłuższa trasa Giga, która liczy aż 85 km! Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

mazovia rogów

Dla najmłodszych zawodników zorganizowany będzie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Stacja telewizyjna MiniMini+, która patronuje całemu wydarzeniu przygotuje dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami i upominki.

Wszystkie dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy Bike Atelier. Podczas zawodów od godziny 13:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl Mazovia MTB Marathon.

Podczas zawodów zorganizowana będzie specjalna klasyfikacja mieszkańców Olsztyna. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec miasta w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe dla miasta coroczne wydarzenie. Największy w Polsce peleton kolarzy przejedzie już niedługo przez Olsztyn. Szczegóły na stronie www.mazoviamtb.pl

COMMENTS

DISQUS: 0