Trwają zapisy na Garmin MTB Series 2016

HomeSportINFORMACJE PRASOWE

Trwają zapisy na Garmin MTB Series 2016

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMAINFORMACJA PRASOWA


W środę 25 maja, dokładnie o godzinie 12:00, uruchomione zostały zapisy na Garmin MTB Series, cykl zawodów rowerowych odbywający się w okolicach Trójmiasta. W skład cyklu wchodzą trzy imprezy rozgrywane tydzień po tygodniu, które w tym roku odwiedzą Małe Trójmiasto Kaszubskie. Zawodnicy będą mieli okazję ściągać się 25 września w Wejherowie, następnie 2 października w Redzie i 9 października w Rumii, gdzie zakończą swoje zmagania w cyklu.

Organizatorzy z firmy Labosport Polska, wyznając zasadę „Minimum asfaltu, maksimum frajdy”, zapewniają, że trasy zawodów będą atrakcyjne i urozmaicone. Kolarze będą mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: MINI o długości około 25 km oraz MAXI z dystansem około 50 km. Szczegóły tras zostaną podane już niebawem.

Aby zarejestrować się na zawody należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który udostępniony jest na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.mtbseries.pl. Wpisowe na każdą z imprez wynosi 60 zł, natomiast zawodnicy, którzy zapiszą się na więcej niż jedne zawody z cyklu Garmin MTB Series otrzymają rabaty:

– rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),

– rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej).

Dodatkowo, dla pierwszych pięćdziesięciu mieszkańców województwa pomorskiego, którzy dokonają rejestracji na dowolną ilość zawodów wchodzących w skład Garmin MTB Series i zaznaczą opcję „Jestem mieszkańcem województwa pomorskiego”, wpisowe zostanie obniżone o 20 złotych.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie zawodów: www.mtbseries.pl. Szczegółowe informacje znajdują się również na facebookowym profilu cyklu: https://www.facebook.com/mtbseries/.

* * *

Garmin MTB Series to cykl imprez MTB w formule maratonu MTB na północy kraju. Inauguracja cyklu odbędzie się w Wejherowie (25.09.2016), drugi etap w Redzie (02.10.2016), a finał cyklu w Rumii (09.10.2016) Na każdych zawodach z cyklu Garmin MTB Series zawodnicy będą mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: „MINI” (ok. 25 km) oraz „MAXI” (ok. 50 km). Or   ganizatorem Garmin MTB Series Gdańsk jest firma LaboSport Polska s.c.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0