Nowości od GoPro dla kolarzy

HomeSprzętCZĘŚCI i AKCESORIA

Nowości od GoPro dla kolarzy

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Znana wszystkim firma specjalizująca się w produkcji kamer sportowych zaprezentowała właśnie nowo mocowania przeznaczone do mocowania na rowerze. Wcześniej wiele firm produkowało już podobne mocowania jednak powszechnie wiadomo, że oryginalne mocowanie zapewniają najlepsze mocowanie pozbawione zbędnych drgań, które potrafią zniszczyć wideo.


Pro Seat Rail MountPro Handlebar / Seatpost / Pole MountDla bardziej zaawansowanych podróżników i producentów epickich filmów GoPro proponuje także plecak przeznaczony do przechowywania swojego arsenału. Plecak dodatkowo jest wyposażony w mocowania kamery na ramieniu, na klatce piersiowej oraz na kiju wystającym z plecaka.


GoPro SeekerWarto też przypomnieć, o tym że GoPro wspiera amatorów tworzenia filmów nakręconych ich kamerami w postaci programów i aplikacji wspomagających montowanie wideo. Profesjonalny montaż wymaga mocnego sprzętu, a także cierpliwości, a aplikacje takie jak Quik i Splice pozwolą na szybki i łatwy edit nakręconego materiału. Oba programy są stworzone z myślą o dzieleniu się swoimi filmami na platformach społecznościowych.


Teraz czekamy tylko na drona od GoPro, który ujrzy światło dzienne pewnie już niedługo.

Oficjalnym dystrybutorem GoPro na Polskę jest firma Freeway OMT


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0