KROSS zaprezentuje modele z kolekcji 2017 podczas Mistrzostw Świata MTB

KROSS zaprezentuje modele z kolekcji 2017 podczas Mistrzostw Świata MTB

REKLAMA
Jolanda Neff (Kross Racing Team): “mountain biking is my absolutely favourite sport!”
Skład Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata MTB
„Trzeba samemu jeździć” – rozmowa z konstruktorem rowerów
Film “Road 2 Rio” dostępny online
Włącz rower i sprawdź, jak lekko jedzie. KROSS zaprasza na testy eBike’ów

Informacja prasowa


Najważniejsza impreza cross-country tego roku odbędzie 28.06-3.07 w Czechach, na odnowionej trasie w Novym Meście. Polski producent rowerów Kross, który jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, będzie wspierał członków drużyny Kross Racing Team z Mają Włoszczowską i Fabianem Gigerem (Szwajcaria) na czele w walce o czołowe lokaty. Każdy fan będzie mógł odebrać darmowy pakiet kibica ze stanowiska KROSS by dopingować zawodników przez cały wyścig. Ponadto do testowania zostaną udostępnione modele z kolekcji 2017. W sobotę (2.07) od godz. 18:00 fani zaproszeni są na darmowe BBQ, podczas którego będzie można zdobyć autografy członków Kross Racing Team.

 

Bartek Wawak at  Nove Mesto 2015

 

Pierwsze trzy rundy Pucharu Świata MTB są już za kolarzami – Cairns (Australia), Albstadt (Niemcy) oraz Le Bresse (Francja) dostarczyły dużo emocji, a zawodnikom KRT udało się zdobyć miejsca w top 5 rankingu elity kobiet i mężczyzn. Maja Włoszczowska, najbardziej utytułowana polska zawodniczka MTB już szykuje się na wyścig w Rio de Janeiro w sierpniu. Podczas Mistrzostw Świata w Novym Meście Kross zaprezentuje rower zawodniczki Rio LEVEL B+, stworzony specjalnie z myślą o rywalizacji w Brazylii. Maja, która w La Bresse zdobyła 5. miejsce, z dużą niecierpliwością oczekuje startu na Mistrzostwach Świata już za 2 tygodnie.

W elicie mężczyzn rywalizować będzie również Bartłomiej Wawak. Młody zawodnik zajął m.in. mocną, 6. pozycję podczas Mistrzostw Świata w Maratonie w 2014 roku. Fani mają również duże oczekiwania wobec nowego kolarza KRT – Fabiana Gigera. Ten utalentowany Szwajcar zdobył w tym roku srebrny medal podczas Mistrzostw Europy MTB. Uzyskał także dwukrotnie miejsca w top 10 podczas zawodów Pucharów Świata 2016.

 

Fabian Giger at Albstadt Fot Tomasz Swierczynski

 

Wszystkich zawodników łączy jedno: osiągnięcie jak najlepszych rezultatów podczas wyścigów PŚ, ale również zbliżających się Mistrzostw Świata MTB w Novym Meście. Dla Kross, bardzo ważne są opinie i wskazówki członków KRT, które są bezcenne podczas procesu tworzenia oraz udoskonalania nowych modeli. W związku z decyzją o wycofaniu się przedsiębiorstwa z corocznych targów Eurobike, Kross zdecydował o premierowym zaprezentowaniu nowej kolekcji 2017 już za 2 tygodnie w Czechach.

W sobotę (2.07) od 18:00 wszyscy kibice w Novym Mescie są zaproszeni na stanowisko Kross na darmowe BBQ, podczas którego zawodnicy Kross Racing Team będą odpowiadać na pytania fanów. Maja, Bartłomiej i Fabian będą opowiadali o startach w trwającym sezonie, udoskonalonym modelu startowym Level B+ oraz przygotowaniach na wyścig w Rio de Janeiro. Podczas wydarzenia 2 i 3 lipca każdy fan będzie mógł odebrać darmowy pakiet kibica – wszystko czego potrzeba, by wspierać Kross Racing Team.

COMMENTS

DISQUS: 0