MTB ACADEMY – KELLYS zyskaj bon na szkolenie o wartości 200zł

HomeINFORMACJE PRASOWE

MTB ACADEMY – KELLYS zyskaj bon na szkolenie o wartości 200zł


Informacja prasowa


W KELLYS WIERZYMY, ŻE NIE MA NIC BARDZIEJ SATYSFAKCJONUJĄCEGO NIŻ BEZPIECZNA I TECHNICZNIE POPRAWNA JAZDA, PRZEŁAMYWANIE WŁASNYCH BARIER I CIĄGŁY ROZWÓJ. WŁAŚNIE DLATEGO DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO ROWERU KELLYS Z PEŁNYM ZAWIESZENIEM Z KOLEKCJI 2016 DODAJEMY BON UPRAWNIAJĄCY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W JEDNYM ZE SZKOLEŃ O WARTOŚCI 200 ZŁ W RAMACH MTB ACADEMY!

 

MTB Academy Kellys

 

W sezonie 2016 podjęliśmy współpracę z jedną z najlepszych szkół MTB w Polsce, skupiającej doświadczonych instruktorów, najnowszy sprzęt rowerowy Kellys a także zaangażowanie i pasję organizatorów. Poniżej znajdziecie dokładne informacje o szkoleniu, a także dowiecie się jak zrealizować bon i szkolić się z najlepszymi!

Dlaczego warto się szkolić?

Jazda w górach to ogromna frajda, szczególnie na rowerze z pełnym zawieszeniem pozwalającym na pokonywanie trudnego terenu, często niedostępnego dla rowerów o sztywnej ramie. Fulle pozwalają także na skoki, atakowanie stromych ścianek, a do tego są bardzo komfortowe. Rozwijająca się stale górska infrastruktura rowerowa, nowe ścieżki, bikeparki czy nawet całe rowerowe strefy MTB sprawiają, że miejsc do uprawiania kolarstwa górskiego jest coraz więcej. Ścieżki przygotowywane są w sposób profesjonalny, odpowiednio oznakowane, z podziałem na stopnie trudności a także dyscyplinę kolarstwa. To jednak połowa sukcesu. Drugą część stanowi przygotowanie ridera oraz sprzętu.  Bez tego nie może być mowy o satysfakcjonującej i przede wszystkim bezpiecznej jeździe. Jedynie szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora pozwoli na naukę prawidłowej techniki jazdy, pokonywania przeszkód, skoków a także odpowiedniego ustawienia sprzętu. Początkującym pozwoli na nabycie właściwych nawyków i solidnych podstaw do dalszego rozwoju. Doświadczonym riderom instruktorzy umożliwią skorygowanie nieprawidłowej sylwetki, wyzbycie się złych nawyków, a także wzniesienie się nas kolejny poziom umiejętności, którego osiągnięcie bez szkolenia bywa trudne lub czasem niemożliwe. Wszystko po to abyście czerpali jak najwięcej radości z bezpiecznej, szybkiej i niezwykle ekscytującej jazdy w górach!

 

MTB Academy Kellys

 

Dlaczego MTB Academy?

MTB Academy to jedna z najprężniej działających szkół MTB w Polsce, która organizuje szkolenia w różnych miastach Polski i dogodnych terminach. O tym gdzie i kiedy ekipa MTB Academy będzie prowadzić szkolenie dowiecie się na oficjalnej stronie szkoły.

Kadra szkoleniowców składa się z doświadczonych instruktorów będących byłymi lub czynnymi zawodnikami o ugruntowanej pozycji w świecie MTB. Wywodzący się z różnych dyscyplin kolarstwa, od dirtu poprzez enduro na downhillu kończąc, posiadają doskonałe umiejętności jazdy na rowerze, a dodatkowo, jako sportowcy i profesjonalni instruktorzy, potrafią tę wiedzę przekazywać i motywować kursantów do przełamywania własnych słabości.


MTB Academy Kellys

Krystian „Kris” Basiaga to człowiek, który zna MTB od podstaw. Przyczynił się do rozbudowy wielu ścieżek rowerowych w Polsce i wie doskonale jak z nich korzystać. Downhillowiec o niezwykłej cierpliwości, doskonale przekazujący podstawy początkującym adeptom jazdy ekstremalnej.


MTB Academy Kellys

Szymon „Siara” Syrzistie jest pierwszym Mistrzem Polski w zjeździe. Znany doskonale w świecie MTB od ponad 20-tu lat ma nie tylko bogate doświadczenie rowerowe ale także instruktorskie, gdyż zimą realizuje się jako instruktor snowboardingu. Ciągle uśmiechnięty zaraża pasją do kolarstwa na odległość.


 

MTB Academy Kellys

Jan „Elvis” Kiliński to człowiek znany każdemu fanowi ekstremalnego MTB. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich dirtowców realizuje się budowniczy tras rowerowych a także projektant komponentów rowerowych. Na lotach rowerowych zna się jak mało kto.


MTB Academy Kellys

Szymon Tasz to wielokrotny Mistrz Polski w downhillu. Doskonale zna się na dyscyplinach grawitacyjnych. Jest również testriderem, więc o sprzęcie wie wszystko.


 

MTB Academy Kellys

Wiktor Mikołajczyk jest profesjonalnym szkoleniowcem, absolwentem krakowskiej AWF, współpracującym z narodową kadrą snowboardową. Utalentowany zjazdowiec o niezwykłych umiejętnościach dzielenia się wiedzą.


 

MTB Academy Kellys

Piotr „Kraja” Krajewski to kolejny specjalista od wysokich lotów. Doświadczony prorider, trenujący od ponad 12-tu lat. Wiecznie uśmiechnięty.


 

Dlaczego Kellys?

Instruktorzy MTB Academy jeżdżą na rowerach Kellys i te rowery polecają swoim kursantom. Nowoczesne platformy zawieszenia oraz przemyślane konfiguracje osprzętu pozawalają na pełne wykorzystanie możliwości współczesnych górskich tras rowerowych i szkolenie najnowszymi metodami zgodnie z panującymi w MTB trendami. MTB Academy to także możliwość wypożyczenia jednego z rowerów Kellys – szkoła udostępnia najnowsze modele enduro a także zjazdowe, dla osób, które nie posiadają odpowiedniego sprzętu lub chcą przetestować sprzęt. W wypożyczalni dostępny jest model Swag – ikona enduro w kolekcji Kellys. Rower ten wykorzystywany jest nie tylko przez instruktorów MTB Academy, ale także przez zawodników fabrycznych Kellys startujących w zawodach enduro w Polsce i poza jej granicami. Dla kursantów dostępny jest także najnowszy model zjazdówki Noid, który tak jak Swag znajduje się we flocie zawodników fabrycznych Kellys.

MTB Academy Kellys

 

Jak zapisać się na szkolenie?

Kupując rower Kellys z pełnym zawieszeniem z kolekcji 2016 otrzymasz bon na szkolenie w MTB Academy. Teraz wystarczy wybrać szkolenie (poziom zaawansowania i miejsce) na stronie mtbacademy.pl i zapisać się. W dniu szkolenia przekazujesz bon organizatorom i gotowe! Możesz się szkolić!

COMMENTS

DISQUS: 0