Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) – Puchar Polski XCO, Tuchów

HomeSportKomentarze

Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) – Puchar Polski XCO, Tuchów

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Lubię ścigać się w Tuchowie. Tutejsza trasa bardzo mi odpowiada. Rok i dwa lata temu pojechałem tu niezłe wyścigi. Teraz również liczyłem na dobry wynik. Frekwencja na starcie w elicie mężczyzn może nie powalała, jednak poziom sportowy był dość wysoki. Poza Marcelim Bogusławskim, na starcie stanęła cała czołówka z Pucharu Polski. Rywalizacja na trasie miała bardzo ciekawy przebieg. Po licznych przetasowaniach w pierwszej połowie wyścigu , jeszcze na dwie rundy do końca, jechaliśmy w pięcioosobowej grupce – Kornel Osicki, Filip Helta, Krzysiek Łukasik, Kuba Zamroźniak i ja. W końcówce najmocniejszy okazał się Filip, tuż za nim na metę wjechał Krzychu, ja zająłem miejsce trzecie.

Fajne, mocne ściganie w dobrym tempie. Ze swojego występu jestem zadowolony, choć oczywiście mogło być lepiej ;)


fot. Zwij.pl

fot. Zwij.pl


Niestety na ostatniej rundzie nogi trochę się zbuntowały :) Organizacja jak najbardziej ok. Trochę szkoda, że zawody nie miały zapowiadanej rangi UCI2… Może by wpadły jakieś punkty UCI, które są przydatne podczas ustawiania na starcie w międzynarodowych wyścigach. Chociażby w takich jak Puchar Czech, w którym wystartuje już w najbliższą niedzielę.

Szersze relacje z zawodów na blogu – maciekjeziorski.blogspot.com, aktualności na fp – Maciej Jezior Jeziorski. Zapraszam! :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0