Patrycja Świerczyńska i Kornel Osicki (OK Racing) – Puchar Polski XCO, Biała

Patrycja Świerczyńska i Kornel Osicki (OK Racing) – Puchar Polski XCO, Biała

Wyniki – 14-15 maja 2016
Wyniki 10-11 czerwca 2017
Kalendarz Pucharu Polski XCO 2017
Filip Helta (SGR Specialized) – Puchar Burmistrza Białej, Biała
Katarzyna Solus Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB) – Puchar Polski XCO, Biała

W sobotę zawodnicy OK Racing wystartowali w Pucharze Polski w Białej. Patrycja zajęła 2 miejsce w juniorkach, a Kornel nie ukończył wyścigu elity przez defekt roweru (zerwany łańcuch).

Patrycja:

Puchar Polski w Białej kończę na drugim miejscu wśród juniorek. Trasa bardzo szybka z krótkimi sztywnymi podjazdami oraz bardzo dużą ilością zakrętów. Cieszy mnie fakt, że zanotowałam dość duży progres względem zeszłego sezonu, ale nie zamierzam spoczywać na laurach tylko cały czas chcę pracować i podnosić swój poziom. Dlatego już za tydzień wystartuję w wyścigu Junior Series w Albstadt.


ok racing xco biała (2)


Kornel:

Wyścig w Białej zakończył się dla mnie przedwcześnie przez zerwany łańcuch i po tej awarii możemy stwierdzić, że musieliśmy trafić na felerne spinki, bo taką samą awarię miała Patrycja podczas Mistrzostw Europy. Trasa wyścigu bardzo szybka z bardzo krótkimi podjazdami, osobiście nie w moim typie, ale wielkie brawa dla organizatora za super przygotowanie imprezy i pokazanie, że można zrobić wyścig w centrum miejscowości. Mój następny wyścig to Puchar Świata w Albstadt.


ok racing xco biała (3)


COMMENTS

DISQUS: 0