Nowa strona internetowa marki BMC

HomeINFORMACJE PRASOWE

Nowa strona internetowa marki BMC


INFORMACJA PRASOWA


Rowerowa marka BMC może pochwalić się nową stroną internetową w wersji polskiej. Jak informuje oficjalny dystrybutor, aktualnie witryna jest nie tylko atrakcyjniejsza pod względem wizualnym od swojej poprzedniczki, ale także zdecydowanie bardziej przyjazna użytkownikom. Dodano również całkiem nowe opcje – np. wyszukiwarkę rowerów.

Nowa strona internetowa marki BMC została przygotowana tak, aby użytkownicy mogli w prosty i intuicyjny sposób znaleźć interesujące ich informacje dotyczące poszczególnych rowerów z logo BMC. Obecna wersja witryny obejmuje cały tegoroczny katalog jednośladów, w tym modele szosowe, górskie oraz lifestyle.

Poza szczegółowymi informacjami nt. oferty, na stronie znajdują się też np. dokładne omówienia wykorzystywanych w szwajcarskich rowerach technologii. Zakres dostępnych treści uzupełniają aktualności dotyczące m.in. testów rowerów, zapowiedzi nowych modeli oraz najważniejszych startów drużyn fabrycznych producenta, w tym m.in. szosowej BMC Racing Team oraz górskiej BMC MTB Racing Team.

Jak wskazuje polska firma Taurus, która jest oficjalnym dystrybutorem marki BMC w Polsce, z nowej strony bez żadnych problemów korzystać można zarówno za pomocą tradycyjnych komputerów, jak i różnego typu urządzeń mobilnych. Serwis odpowiednio dostosowano i zoptymalizowano właśnie pod tym kątem. Witryna prezentuje się obecnie analogicznie do globalnej strony BMC.

W swojej nowej odsłonie strona www jest z jednej strony atrakcyjna wizualnie, a z drugiej – oferuje także kilka nowych opcji. Mowa m.in. o wyszukiwarce rowerów, dzięki której można w prosty i szybki sposób filtrować i przeglądać poszczególne serie rowerów. W równie łatwy sposób zainteresowane osoby mogą też zorientować się, gdzie w Polsce znajdują się punkty mające w swojej ofercie rowery BMC” – wyjaśnia Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

Z nową polską stroną internetową marki BMC można zapoznać się pod adresem: http://bmcracing.pl/.

COMMENTS

DISQUS: 0