Mistrzostwa Europy MTB 2016 [wyniki]

Mistrzostwa Europy MTB 2016 [wyniki]

Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy MTB 2016
Mistrzostwa Europy MTB 2016 – sztafeta [transmisja na żywo]
Kto pojedzie na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim? [2016]
Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) – Mistrzostwa Europy MTB, Szwecja
Mistrzostwa Europy MTB – eliminator (XCE) [transmisja na żywo]

Mistrzostwa Europy MTB – 5-8 maja 2016 – Husqvarna, Szwecja

Sztafeta – XCR

  1. Szwajcaria (Marcel Guerrini, Vital Albini, Jolanda Neff, Lars Forster)
  2. Francja (Victor Koretzky, Axel Zingle, Pauline Prevot Ferrand, Jordan Sarrou)
  3. Niemcy (Georg Egger, Nikolas Schel, Sabine Spitz, Ben Zwiehoff)
  • Polska (Jakub Zamroźniak, Marcin Budziński, Rita Malinkiewicz, Filip Helta) – miejsce 13

Eliminator – XCE

  1. Emil Linde – Szwecja
  2. Daniel Federspiel – Austria
  3. Martin Setterberg – Szwecja

  1. Irina Popova – Ukraina
  2. Anna Terpstra – Holandia
  3. Anna Oberparleiter – Włochy
  • Marta Turoboś – miejsce 9

Cross Country – XCO

Juniorka


  1. Sophie Wright – Wielka Brytania
  2. Helene Clauzel – Francja
  3. Caroline Bohe – Denmark
  • Magdalena Zielińska – miejsce 23 / +14:03
  • Klaudia Czabok – miejsce 25 / +16:59
  • Estera Siarka – miejsce 29 / – 1 okr.
  • Patrycja Świerczyńska – miejsce 31 / – 1 okr
  • Maja Drelak – miejsce 34 / – 1 okr

Junior


  1. Thomas Bonnet – Francja
  2. Vital Albin – Szwajcaria
  3. Axel Zingle – Francja
  • Tomasz Budziński – miejsce 29 / +9:53
  • Marcin Budziński – miejsce 34 / – 1 okr
  • Albert Karolonek – miejsce 44 / – 2 okr
  • Wojciech Ceniuch – miejsce 48 / – 2 okr
  • Arkadiusz Mirek – miejsce 56 / – 2 okr

U23 kobiet


  1. Sina Frei – Szwajcaria
  2. Jenny Rissveds – Szwecja
  3. Evie Richards – Wielka Brytania
  • Aleksandra Podgórska – miejsce 11 / +8:34
  • Rita Malinkiewicz – miejsce 15 / +11:25

U23 mężczyzn


  1. Victor Koretzky – Francja
  2. Titouan Carod – Francja
  3. Marcel Guerrini – Szwajcaria
  • Jakub Zamroźniak – miejsce 23 / +8:53
  • Filip Helta – miejsce 48 / -2 okr

Elita kobiet


  1. Jolanda Neff – Szwajcaria
  2. Annika Langvad – Dania
  3. Sabine Spitz – Niemcy
  • Maja Włoszczowska – miejsce 4 / +6:33
  • Katarzyna Solus – Miśkowicz – miejsce 14 / +10:51
  • Monika Żur – miejsce 31 / -3 okr

Elita mężczyzn


  1. Julien Absalon – Francja
  2. Fabian Giger – Szwajcaria
  3. Ondrej Cink – Czechy
  • Bartłomiej Wawak – miejsce 19 / +6:47
  • Kornel Osicki – miejsce 60 / -3 okr

COMMENTS

WORDPRESS: 2
DISQUS: 0