Bodgan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB) – Rocky Mountain Bike Marathon, Riva del Garda

HomeSportKomentarze

Bodgan Czarnota (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB) – Rocky Mountain Bike Marathon, Riva del Garda

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Tak jak i w ubiegłym roku startowałem w maratonie ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON – RIVA DEL GARDA. Niestety nie mogę zaliczyć tego startu do udanego. Dwa dni przed startem dopadła mnie grypa żołądkowa i w ciągu dwóch dni po prostu zeszły wszystkie siły ze mnie i generalnie do dziś nie mogę się zebrać.

Postanowiłem jednak pojechać i zobaczyć czy treningowo dam radę pokonać dystans Grande (76 km / 2900 m przewyższenia). Jechałem nawet przyzwoicie pod koniec pierwszej dziesiątki, ale bardzo dużo mnie to kosztowało. 20 km przed metą miałem upadek i lekarze będący na trasie zaraz zaczęli mnie opatrywać, a później przez dłuższą chwilę nie pozwalali jechać. Po około 8 minutach wznowiłem wyścig, który ukończyłem i to był mój sukces tego dnia. Dało mi to drugie miejsce w kat. Pewno trochę czasu minie zanim dojdę do zadowalającej dyspozycji.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0