Wyniki 1 maja 2016

Wyniki 1 maja 2016

REKLAMA
Wyniki – 27-28 maja 2018
Wyniki – 7-8 października 2017
Wyniki 27-28 maja 2017
Kalendarz Bike Cross Maraton 2017
Wyniki 10-11 czerwca 2017

POLSKA

Cyklokarpaty (SKMTB kat.2) – Przemyśl

Giga


  1. Bartosz Janowski – Romet Racing Team
  2. Marcin Jabłoński – Kamaro Sport Line
  3. Tomasz Leśniak – Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

  1. Malwina Sokalska – PTC Przemyśl – Zryw Buszkowiczki
  2. Małgorzata Majewska – Niezrzeszona

Mega


  1. Karol Rożek – AGH Cycling Team
  2. Dominik Grządziel – Romet Racing TEam
  3. Marcin Rydel – PTC Przemyśl – ZRYW Buszkowiczki

  1. Aneta Imielska – Mitsubishi Material MTB Team
  2. Nadia Kolomilets – Ghost Team Ukraine
  3. Kaja Rysz – Stal Rzeszów

Bike Cross Maraton Gogol MTB (SKMTB kat.2) – Chodzież

  1. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Mateusz Laszczyk – Agrochest Team

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Daria Kasztarynda – Cellfast MTB Bike Team
  3. Dominika Nowacka – Polart Nutraxx Team

Mazury MTB (SKMTB kat.2) – Bike Park Poręby, Mrągowo

Elita


  1. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  2. Tomasz Pietrzycki – Pie3cki Team
  3. Piotr Żebrowski – Pie3cyki Team
  4. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  5. Piotr Andrzejczyk – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn

Masters


  1. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  2. Piotr Kryński – UKS Wygoda Białystok
  3. Tomasz Juchniewicz – 7r Logistic Politechnika Gdańska

  1. Klaudia Ostrowska – Klub Fitness Guarana
  2. Magdalena Fabjanowicz – 74 Logistic Politechnika Gdańska
  3. Anna Jagiełło – 7r Logistic Politechnika Gdańska

Mazovia MTB (SKMTB kat.2) – Puławy

Giga


  1. Andrzej Poczopko – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Kacper Cacko – APS Polska Cozmobike
  3. Arkadiusz Oleszkiewicz – APS Polska Cozmobike

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Jarosław Hałas – bikeBoard
  3. Cezary Zamana – Zamana Group

  1. Izabela Macutkiewicz – APS Polska Cozmobike
  2. Joanna Gumieniak – Bike Atelier Team
  3. Olga Łukasiewicz – Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

I Włocławski Maraton MTB Skoda Challenge – Włocławek

  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Bartosz Michalski – Toruński Klub Triathlonowy
  3. Paweł Aleksiński – Niezrzeszony

  1. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Katarzyna Hendrzyk Majewska – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Barbara Borowiecka – WSKG Like Bike Kenda Team

XC Gorzów Wielkopolski – Zachodnia Liga MTB – Gorzów Wielkopolski

  1. Marcin Wider – Sogest
  2. Filip Hasse – Merx Team Wągrowiec
  3. Rafał Chmiel – FSD Sport
  4. Piotr Jermużewski – 2×3 MTB Racing Team
  5. Jarek Panejko – Cubica Racing Team

  1. Marlena Wojszczyk – Riders Club Kijewo
  2. Karolina Dopierała – Niezrzeszona
  3. Sylwia Maciejewicz – MTB4FUN

LOTTO Poland Bike Marathon – Legionowo

  1. Mariusz Marszałek – Trybik Northwave Team
  2. Łukasz Góralewski – TRW Cloudware Team
  3. Bartosz Grędziński – TRW Cloudware Team

  1. Urszula Luboińska – Trezado BikeTires.pl
  2. Anna Urban – TRW Cloudware Team
  3. Adrianna Stępniewska – Opoczno

Zęby Gryfa – Gryfino

Wyścig został odwołany ze względu na zbyt małą frekwencję.


COMMENTS

DISQUS: 0