Wyniki 30 kwietnia 2016

Wyniki 30 kwietnia 2016

Łukasz Helizanowicz (KCP Elzat Bieniasz Bike Team) – Puchar Czech, Kutna Hora
Wyniki – 5-6 listopada 2016
Krzysztof Woliński (kacper-rowery.com) – Peklo Severu, Česká Kamenice
Mistrzostwa Świata MTB 2016 – eliminator [live]
Plan na weekend 21/2018

ŚWIAT

Puchar Czech – Teplice, Czechy

Elita


  1. Jan Skarnitzl – SRAM Mitas Trek
  2. Ruben Scheire – Habitat Mountainbike Team
  3. Jiri Novak – CST Suprior Brentjens MTB Team
  4. Peter Sagan – Tinkoff Team
  5. Jan Nesvadba – Express CZ – Merida Team
  • Jakub Zamroźniak (Reprezentacja Polski) – miejsce 12 / +6:42 / miejsce 4 U23
  • Marceli Bogusławski (KCP Elzat Bieniasz Bike) – miejsce 13 / +6:57 / miejsce 5 U23
  • Rafał Hebisz (Kellys) – miejsce 15 / +8:55
  • Maciej Jeziorski (Romet Racing Team) – miejsce 16 / +9:09
  • Filip Helta (Reprezentacja Polski) – miejsce 25 / +14:43 / miejsce 10 U23
  • Krzysztof Łukasik (Warszawski Klub Kolarski) – miejsce 32 / -3 okr
  • Łukasz Pihulak (Niezrzeszony) – miejsce 49 / -4 okr
  • Patryk Kaczmarczyk (Mitutoyo AZS Wratislavia) – miejsce 50 / -5 okr
  • Adam Deska (Euro Bike Kaczmarek Electric) – miejsce 53 / -4 okr / miejsce 26 U23

  1. Jana Czeczinkarova – SRAM Mitas Trek
  2. Githa Michiels – Versluys Team
  3. Daniela Campuzano – DC Team
  • Paula Gorycka (Airbike Prolog Jabłonna) – miejsce 7 / +3:26
  • Aleksandra Podgórska (Reprezentacja Polski) – miejsce 10 / miejsce 4 U23 / +6:12
  • Gabriela Wojtyła (Reprezentacja Polski) – miejsce 12 / miejsce 5 U23 / +8:17
  • Rita Malinkiewicz (Reprezentacja Polski) – miejsce 13 / miejsce 6 U23 / +8:54
  • Karolina Cierluk (Mitutoyo AZ Wratislavia) – miejsce 17 / miejsce 9 U23 / +12:53
  • Dagmara Drabik (Goodman Sokół Zator) – miejsce 20 / +1 okr
  • Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – DNF

Junior


  1. David Zadak – CS Specialized Junior MTB Team
  2. Jaromir Skala – CS Specialized Junior MTB Team
  3. Matus Stocek – CyS Akademia Petra Sagana
  • Karol Ostaszewski (Airbike Prolog Jabłonna) – miejsce 15 / +6:46
  • Mateusz Maszkiewicz (Airbike Prolog Jabłonna) – miejsce 22 / +8:21
  • Albert Karolonek (Warszawski Klub Kolarski) – miejsce 23 / +8:22
  • Błażej Sawicki (Airbike Prolog Jabłonna) – miejsce 33 / +10:55

BIKE Festival Riva del Garda – Włochy

Extrema


  1. Urs Huber – Team Bulls
  2. Alexey Medvedev – Team Trek Selle San Marco
  3. Hermann Pernsteiner – Team Centurion Vaude
  • Jan Zozuliński (Eska Team) – miejsce 109 / +2:03:36

  1. Katazina Sosna – Torpado Factory Team
  2. Hielke Elferink – RSV Hochschwarzwald
  3. Katrin Schwing – Trek Domatex
  • Michalina Ziółkowska (Volskwagen Samochody Użytkowe MTB Team) – miejsce 4 / +18:54

Grande


  1. Mucci Matteo – WR Composoto
  2. Bogdan Czarnota – Volskwagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Reini Woisetschlager – penhab.at
  • Tomasz Adrian (Niezrzeszony) – miejsce 56 / +1:10:29
  • Rafał Kryza (Niezrzeszony) – miejsce 157 / +2:19:51
  • Daniel Olszewski (Nico Meble Racing Team) – miejsce 160 / +2:20:03

  1. Jolanda Neff – Stockli Pro Team
  2. Schneider Thomsen – Team Merida Astral Biking
  3. Andrea Meier – 3SaM Racing
  • Anna Sadowska (Volskwagen Samochody Użytkowe MTB Team) – miejsce 22 / +1:59
  • Małgorzata Ejchart (virtualbike.pl) – miejsce 36 / +3:18

POLSKA

DT4YOU MTB Maraton (SKMTB kat.2) – Oborniki

  1. Marek Konwa – 64sto Leszno
  2. Maciej Kasprzak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric

  1. Paulina Bielińska – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Daria Kasztarynda – Cellfast MTB Team
  3. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric

COMMENTS

DISQUS: 0