Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – BM: Miękinia / KEMTB: Rydzyna

Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – BM: Miękinia / KEMTB: Rydzyna

Plan na weekend 27/2018
Bike Maraton Wałbrzych. Jedziemy po Złoty Pociąg
Piotr Kurczab (SGR Srebrna Góra) – Bike Maraton / PP XCM – Bielawa
I edycja cyklu Bike Maraton 2016 – Miękinia [PR]
MTB-XC.PL: Tygodnik #1 [wideo]

Miniony weekend muszę zaliczyć do bardzo udanych, w końcu odniosłam dwa zwycięstwa! Prawdę powiedziawszy nie pamiętam kiedy miałam dwa tak udane starty pod rząd, dlatego tym bardziej się cieszę :)

W sobotę w Miękini odbyła się Pierwsza edycja Pucharu Polski, którą zorganizował Maciej Grabek w ramach swojego cyklu Bike Maraton. Jednocześnie był to początek eliminacji do Mistrzostw Europy w maratonie na Łotwie.Trasa była dość płaska, szybka, w środkowej części były nieliczne single. Dodatkowa trudność to błoto, którego nie brakowało, mnóstwo kałuż, a na podjazdach buksowanie kół. Start dla mnie był bardzo ciężki…ta szybkość i nerwówka po starcie do moich ulubionych części wyścigu nie należy. Dopiero po około godzinie weszłam w jakiś rytm i jechałam swoje aż do mety. No prawie swoje, bo pod koniec trochę przyhamowały mnie skurcze.

W niedzielę w Rydzynie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB i również dystans giga. Przyznaję, że zbyt wypoczęta nie byłam ;) Podobnie jak dzień wcześniej dopiero po jakimś czasie trwania maratonu rozkręciłam się i nie walczyłam z rowerem tylko pokonywałam trasę. Była bardzo ciekawa oprócz płaskich jak stół 15 km dojazdu do rundy i podobnego powrotu ;) Jak widziałam te kilometrowe proste, zakręt i znowu prosta, którego końca nie widać to trochę mi się nudziło i dłużyło… I może to dziwne, ale te proste zmęczyły mnie najbardziej.


magdalena sadłecka euro bike kaczmarek electric 2016 kaczmarek electric mtb rydzyna 1


Na koniec chciałam zaznaczyć, że weekend pierwszy raz jechałam na suplementach OTE Bardzo dziękuję :)

Teraz czas na XC, już w najbliższą niedzielę Puchar Polski XCO w Białymstoku.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0