Właśnie OTE odżywki mi chodziło!

HomeDieta i żywienie

Właśnie OTE odżywki mi chodziło!

O ile jeszcze podczas treningu możesz zrobić przerwę na kawę i kremówkę, żeby uzupełnić energię na dalsze kilometry, to w przypadku zawodów czasu na takie luksusy nie ma. Dlatego też warto mieć zarówno w bidonie, jak i w kieszonce odpowiedni zapas energii. I to przychodzimy do sedna. W temacie odżywek w zasadzie wszystko sprowadza się do trzech rzeczy:

  • możliwie najlepszy i najbardziej naturalny skład, który zminimalizuje nam ryzyko brzusznych rewolucji
  • dobry smak
  • funkcjonalne opakowanie, z którym łatwo sobie poradzić na trasie

Wychodzi na to, że marka nie ma znaczenia? Nic bardziej mylnego. To marka jest gwarantem spełnienia wyżej wymienionych kryteriów. Jest kilka bardzo znanych marek suplementów sportowych, których skład mógłby niejedną osobę tak zakonserwować, że na finiszu życia nie potrzebna byłaby mumifikacja.

Nie tego szukamy. Uprawiamy sport, dbamy o dietę, dbamy o nasze zdrowie. Warto zadbać, żeby taki element jak suplementacja był na jak najwyższym poziomie.

Nie tylko OTE może pochwalić się naturalnym składem, ale to właśnie ta marka jest prawdopodobnie jedną z najmłodszych na rynku. A mimo to szybko zyskuje na popularności i z sezonu na sezon staje się coraz bardziej rozpoznawalna.

Od 2014 roku z powodzeniem korzystają z odżywek OTE zawodnicy Belkin, a teraz, po zmianie sponsora, Lotto Jumbo oraz Team Cannondale. W Polsce sięga po nie coraz więcej czołowych zawodników z Mariuszem Gilem, Marcelim Bogusławskim i Kacprem Szczepaniakiem na czele.

O dobrych doświadczeniach z OTE mogliście przeczytać w relacjach Mruwy i Żebera z Andalucia Bike Race.

Twórcy marki OTE na każdym kroku podkreślają, że sami wywodzą się ze sportu i produkty, które stworzyli są efektem ich wieloletnich doświadczeń – nie dokładają marketingowej gadki, nie obiecują, że korzystając z ich produktów zostaniesz superman’em. Produkty OTE mają być dopełnieniem Twoich codziennych treningów, a ich naturalny skład gwarancją dobrego samopoczucia.

ote 1

W ofercie OTE znajdziemy praktycznie wszystkie rodzaje suplementów potrzebne przed, w trakcie i po treningu czy rywalizacji sportowej.


OTE Sports Powdered Energy Drink


Napoje energetyczne (węglowodanowe – nie mylić z popularnymi energetykami dodającymi skrzydeł) . Zalety to przede wszystkim neutralne PH, dzięki czemu się nie zasłodzimy i nie popsujemy sobie zębów. Oczywiście bez sztucznych barwników oraz konserwantów.

Dostępne w saszetkach 43 g oraz w workach 1,2 kg.

Smaki: Czarna porzeczka, cytryna i limonka oraz wanilia, szczególnie polecana na chłodne dni.

ote zestaw


OTE Sports Hydro Tab


Typowe tabletki nawadniające do lżejszych treningów lub tam gdzie dochodzi do utraty elektrolitów. Można stosować także dzień przed wyścigami w celu nawodnienia organizmu.

Opakowanie zawiera 10 tabletek.

Smaki: Czarna porzeczka, cytryna oraz cherry cola(z dodatkiem kofeiny).


OTE Sports Powdered Protein/Soya Recovery


Białko regeneracyjne wzbogacone węglowodanami, elektrolitami, witaminami. Występuje w dwóch wersjach – serwatka z kazeiną oraz sojowa. Bardzo dużo daje po ciężkich treningach. Niezbędne na wyścigach etapowych, o czym Mruwa i Żeber przekonali się o tym na Andalucia Bike Race.

Opakowanie: saszetka 52 g oraz worek 1 kg.


OTE Anytime Bar 


Jak sama nazwa wskazuje – anytime czyli na każdą okazję. Naturalny i smaczny batonik. Nie jest bardzo duży i dlatego jest idealny jako przekąska na długi trening lub uzupełnienie na długim wyścigu.

Smaki bananowy oraz karmelowy.


ote lotto


OTE Sports Energy Gel 


Żele, które w zależności od organizmu zaczynają działać już po 10 sekundach. Otwieranie saszetki „dual delivery” można oderwać całość góry opakowania i szybko można spożyć cały żel albo oderwać tylko czubek by wciągać mniejsze porcje żelu.

Smaki: czarna porzeczka, cytryna i limonka, pomarańcza oraz ananas (z dodatkiem kofeiny).

Opakowanie – saszetka 56 g.


ote mariusz gil


A teraz najlepsze – składając zamówienie w SKLEPIE OTE uzyskaj zniżkę 10% wpisując kod: MTBXCPL

COMMENTS

DISQUS: 0