Katarzyna Solus Miśkowicz (VW Samochody Użytkowe MTB) – MTB Bundesliga, Bad Säckingen

HomeSportKomentarze

Katarzyna Solus Miśkowicz (VW Samochody Użytkowe MTB) – MTB Bundesliga, Bad Säckingen

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wyścig w Bad Säckingen to ściganie z całą czołówką europejską. Tak naprawdę zdecydowałam się tam pojechać, gdy widziałam po rozmowie z moim trenerem, że może jednak pomimo wszelkich przygód związanych z przygotowaniami, jakaś tam forma jest.

Bo to naprawdę dla mnie było coś! Stanąć po półtora roku na takim wyścigu praktycznie z samymi zawodowcami!!! Chociaż obawy były ogromne (start z samego końca i wąska trasa) to dojechałam jak dla mnie na dobrym miejscu. Najważniejsze, że organizm przeszedł próbę i przejechałam tak długi wyścig. Teraz chyba mogę już powiedzieć, że wróciłam do ścigania!

Tak się cieszę, że klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team zaufał mi i dostałam warunki, abym znów mogła jeździć. Mam nadzieję że Was nie zawiodę! A i na każdym kroku ciągle wiele przyjaciół mi pomaga choćby na takim wyjeździe jak w Niemczech. Dziękuję!

Wielu kibiców z Polski na trasie mocno zagrzewało mnie abym się nie poddała! Wam też bardzo dziękuję! No i w takim razie z uśmiechem mogę napisać: Do zobaczenia na trasach ! Bo jeszcze nie raz spotkacie mnie na wyścigu :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0