Katarzyna Solus Miśkowicz (VW Samochody Użytkowe MTB) – MTB Bundesliga, Bad Säckingen

Katarzyna Solus Miśkowicz (VW Samochody Użytkowe MTB) – MTB Bundesliga, Bad Säckingen

Wyniki – 9-10 kwietnia 2016
Anna Gdańska (Warszawski Klub Kolarski) – UCI Junior Series, Bad Sackingen, Niemcy
Plan na weekend 14/2017
Mateusz Nieboras (JBG-2 MTB Professional Team) – UCI Junior Series, Bad Sackingen, Niemcy
Wyniki – 8-9 kwietnia 2017

Wyścig w Bad Säckingen to ściganie z całą czołówką europejską. Tak naprawdę zdecydowałam się tam pojechać, gdy widziałam po rozmowie z moim trenerem, że może jednak pomimo wszelkich przygód związanych z przygotowaniami, jakaś tam forma jest.

Bo to naprawdę dla mnie było coś! Stanąć po półtora roku na takim wyścigu praktycznie z samymi zawodowcami!!! Chociaż obawy były ogromne (start z samego końca i wąska trasa) to dojechałam jak dla mnie na dobrym miejscu. Najważniejsze, że organizm przeszedł próbę i przejechałam tak długi wyścig. Teraz chyba mogę już powiedzieć, że wróciłam do ścigania!

Tak się cieszę, że klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team zaufał mi i dostałam warunki, abym znów mogła jeździć. Mam nadzieję że Was nie zawiodę! A i na każdym kroku ciągle wiele przyjaciół mi pomaga choćby na takim wyjeździe jak w Niemczech. Dziękuję!

Wielu kibiców z Polski na trasie mocno zagrzewało mnie abym się nie poddała! Wam też bardzo dziękuję! No i w takim razie z uśmiechem mogę napisać: Do zobaczenia na trasach ! Bo jeszcze nie raz spotkacie mnie na wyścigu :)

COMMENTS

DISQUS: 0