Kask Endura Hummvee

HomeSprzętCZĘŚCI i AKCESORIA

Kask Endura Hummvee

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Endura w segmencie ciuchów do MTB dość szybko wskoczyła na najwyższy poziom. W szosie też mają produkty premium, ale jednak nadal najbardziej ta marka kojarzy się z kolarstwem górskim. Przez ostatnie dwa sezony miałem okazję jeździć w kasku singletrack, który okazał się nie odbiegać wygodą i jakością od najwyższych modeli kasków firm specjalizujących się w ochronie głów kolarzy.


DSC_0026


Szkoci postanowili jednak wyjść do szerszej grupy odbiorców i tak światło dziennie ujrzał nowy kask Hummvee. Na samym początku należy zaznaczyć, że ten kask kosztuje tylko 199 zł i jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Ciekawym rozwiązaniem jest siateczka chroniąca przed rozpędzonymi owadami „kamikaze”, która zabezpiecza wszystkie otwory wentylacyjne. Mamy do dyspozycji oczywiście regulację pokrętłem, które można obsługiwać jedną ręką. Daszek w tym modelu jest także odczepiany.


DSC_0035


Kask Hummvee waży 278 g, chociaż producent podaje 290 g. Przeznaczenie tego kasku to MTB, niekoniecznie w wydaniu wyścigowym, ale to solidny kask dla ludzi zaczynających jazdę na rowerze górskim. Spełni także oczekiwania wszystkich górali, którzy nie mają zacięcia do wyścigów.

Sprawdź szczegóły na stronie producenta.


Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0