Objazd trasy Bike Maratonu w Miękini [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Objazd trasy Bike Maratonu w Miękini [PR]


INFORMACJA PRASOWA


Odliczamy dni do inauguracji tegorocznego cyklu Bike Maraton. Pierwsza edycja już niebawem – 16 kwietnia w Miękini obok Wrocławia. Tradycyjnie na tydzień przed pierwszym maratonem zapraszamy wszystkich kolarzy i rowerzystów na oficjalny trening i objazd trasy Bike Maratonu. Tak oczywiście będzie również w tym roku – wszystkich, którzy razem z organizatorami, partnerami organizacyjnymi, sponsorami i przyjaciółmi Bike Maratonu chcą w piknikowej atmosferze zapoznać się z trasą maratonu w Miękini – serdecznie zapraszamy już w niedzielę 10 kwietnia.
Zapewnimy oczywiście napoje oraz coś słodkiego przed i po treningu.

Tego dnia otwieramy również biuro zawodów dla biegaczy, którzy 17 kwietnia w Miękini wystartują w pierwszej edycji cyklu Runner’s World Super Bieg. Super Bieg i Bike Maraton razem tworzą Aktywny Weekend w Miękini w dniach 16-17 kwietnia 2016 r.

 

plakat

 

To tylko część atrakcji dla zawodników podczas najbliższego kwietniowego weekendu. Jak co roku, otwieramy biuro zawodów w Dolnośląskim Centrum Rowerowym Harfa – Harryson przy ul. Robotniczej 52 A we Wrocławiu. Będzie można do nas przyjść lub przyjechać, odebrać numer startowy lub zapisać się na zawody. Na pewno warto załatwić wszystkie formalności już na tydzień przed pierwszym startem i nie stać w kolejce tuż przed wyścigiem.

Godziny pracy biura zawodów 9 i 10 kwietnia:

9.04 Wroclaw, CR Harfa – Harryson – 10:00 – 15:00
10.04 MIękinia, Urząd Gminy – 10:00 – 15:00

Objazd trasy dystansów MINI i MEGA o godz. 11:00!
Zbiórka przy Urzędzie Gminy w Miękini

 

COMMENTS

DISQUS: 0