Merida przetestowana w Sosnowcu [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWE

Merida przetestowana w Sosnowcu [PR]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMAINFORMACJA PRASOWA


– Pokonałem ponad 50 km, żeby wziąć udział w testach i jestem z nich bardzo zadowolony. Rower, na którym jeździłem, był świetny, a zabawa przednia – powiedział Szymon, jeden z uczestników testów Meridy w Sosnowcu. W minioną sobotę zawitało tam Mobilne Centrum Testowe, czyli ciężarówka wypełniona wysokiej klasy rowerami.Mobilne Centrum Testowe kontynuuje swój objazd kraju. Po świątecznej przerwie tym razem zatrzymało się w Sosnowcu, gromadząc w minioną sobotę miłośników dwóch kółek spragnionych jazdy wysokiej klasy rowerami. Bazę testów stanowił sklep Bike Atelier, a widok zaparkowanej przy nim ciężarówki Meridy przyciągał dużą uwagę Sosnowiczan. – Taka akcja pod każdym względem jest ciekawym przedsięwzięciem. W jednym miejscu można dokonać oceny i analizy sprzętu, zasięgnąć fachowej rady dotyczącej sprzętu, a także sposobu doboru roweru – podkreślił uczestniczący w sobotnich testach Grzegorz. Sprawdził on rowery Merida w towarzystwie osób, które przejechały na rowerze już wiele tysięcy kilometrów. – W praktyce otrzymałem fachowe porady zawodowców na temat dostosowania techniki jazdy do ukształtowania terenu, jak i rodzaju nawierzchni. Po raz pierwszy uczestniczyłem w takiej akcji i jestem pewien, że wezmę udział w jej kolejnych edycjach. Polecam ją wszystkim! – mówił z dużym przekonaniem Grzegorz.Uczestnicy testów Meridy sprawdzili przede wszystkim rowery górskie i szosowe, wykorzystując do tego takie tereny jak Górka Środulska czy okolice zbiorników wodnych Pogoria, jeździli także na trasie prowadzącej do Będzina. Dużym zainteresowaniem cieszyła się w sobotę Merida One-Twenty XT-Edition. – Na co dzień jeżdżę na hardtailu z kołami 29” i jazda One-Twenty była nowym ciekawym doświadczeniem. Rower jest niewiele cięższy niż mój, a pełne zawieszenie robi dobrą robotę w terenie – dzielił się wrażeniami Szymon. – Pokonałem ponad 50 km, żeby wziąć udział w testach i jestem z nich bardzo zadowolony. Rower, na którym jeździłem, był świetny, a zabawa przednia – dodawał. Nie tylko na nim „full” Meridy zrobił ogromne wrażenie. – Pierwszy raz jeździłem na tego typu rowerze i frajda jest naprawdę wielka. W skali 10-stopniowej oceniam One-Twenty na 11 – powiedział Bartek, kolejny z uczestników testów. Zadowoleni z nich byli także zwolennicy hardtaili, którzy mogli sprawdzić, jak zachowuje się na trasie 29” Big.Nine i 27,5” Big.Seven. – Czuć różnicę pomiędzy zwykłym tańszym rowerem a takim sprzętem. Świetnie zjeżdża się nim z górek, bardzo dobrze amortyzuje nierówności – mówił o jeździe Meridą Big.Nine Team Krzysztof.


Wśród testujących rowery Merida nie zabrakło w Sosnowcu miłośników szosówek, którzy mogli poczuć prędkość na modelach Reacto i Scultura. – Wrażenia są rewelacyjne. Po raz pierwszy jechałem na rowerze szosowym i od razu miałem okazję pościgać się z doświadczonymi zawodnikami. Duży plus dla organizatorów. Trasa była dosyć wymagająca, nie zabrakło na niej trudniejszych podjazdów, ale o to chyba w tym sporcie chodzi – powiedział nieco zmęczony, ale bardzo szczęśliwy Damian. Każdy, kto chciałby pójść w jego ślady, i wziąć udział w kolejnych testach Meridy, może to zrobić już 8 i 9 kwietnia w Poznaniu. Rejestrację uczestników najbliższej akcji prowadzi sklep Bike Adventure (Miodowa 2, Baranowo/Poznań, biuro@bike-adventure.pl, tel. 530 900 222). Informacje dotyczące kolejnych terminów i miejsc testów znajdują się na www.rowerymerida.pl/testy.
Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0