Wyniki – 12-13 marca 2015

Wyniki – 12-13 marca 2015

ABSA Cape Epic 2018 – etap #2 [galeria]
Polacy na Absa Cape Epic // Turysta na MTBCH [wideo]
Szósty etap ABSA Cape Epic – Scott Odlo znów najszybsi
Wyniki – 21 – 22 marca 2015
Kross Racing Team i Spur łączą siły na Absa Cape Epic

Kolarze górscy rozjechali się po świecie w poszukiwaniu punktów UCI. Polacy ścigali się z różnymi rezultatami we Włoszech oraz Hiszpanii. Niektórzy zawodnicy myślący o Igrzyskach w Rio od niedzieli ścigają się w ABSA Cape Epic.

Na naszym podwórku ostatnie “zimowe” zawody i pierwsze maratony. Ciekawe podium w Łebie, podzielone między Nexus Team i Trek Gdynia ;) Oczywiście nie mogło też zabraknąć Andrzeja Kaisera.


ŚWIAT

Gaerne Mountain Bike Trophy

  1. Marco Aurelio Fontana – Cannondale Factory Racing
  2. Stephane Tempier – Bianchi Countervail
  3. Tony Longo – Wilier Force Squadra Corse
  • Marek Konwa – 64sto Leszno – miejsce 13 open / 10 w elicie

  1. Chiara Teocchi – Bianchi Countervail
  2. Lisa Rabensteiner – Focus XC Elite Team
  3. Serena Calvetti – Team Corratec Keit

Copa Catalana Internacional BTT – Banyoles, Hiszpania

  1. Victor Koretzky – BH SR Suntour KMC
  2. Hugo Drechou – Calvision VTT
  3. Jose Antonio Hermida – Multivan Merida
  • Bartłomiej Wawak – Kross Racing Team – miejsce 23 open / 17  w elicie

  1. Githa Michiels – Belgian Cycling Team
  2. Sabrina Enaux – Team Specialized
  3. Julie Bresset – BH SR Suntour KMC
  4. Monika Żur – BH SR Suntour KMC
  • Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric – miejsce 10
  • Paula Gorycka – Airbike Prolog Jabłonna – DNF

POLSKA

Northtec MTB Zimą – Mrozy

  1. Artur Korc – Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  2. Michał Józkowicz – Diversey Team
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Katarzyna Polakowska – Romet Racing Team
  2. Barbara Borowiecka – WSKG Like Bike Kenda Team
  3. Joanna Gumieniak – Bike Atelier Team

Maraton MTB Łeba

  1. Krzysztof Krzywy – Nexus Team
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Łukasz Derheld – Trek Gdynia

  1. Marta Kamińska – Nexus Team
  2. Edyta Jakubowska Olech
  3. Marcelina Kwapisiewicz – Trek Gdynia

GKKG Winter Race – Skorzęcin

  1. Przemysław Mocek – Ostrowska Kawaleria Kolarska
  2. Rafał Szturo – SISU OWB Team
  3. Huber Semczuk – MW Invest Group

  1. Karolina Ruta – Motiv Home Team
  2. Sylwia Stachowiak – Bieniasz Rowerownia Team
  3. Paulina Zalaszewska – Suporsportowy Team

COMMENTS

DISQUS: 0