Zimowe zgrupowanie Kellys Team Polska [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWE

Zimowe zgrupowanie Kellys Team Polska [PR]

W drugiej połowie lutego zawodnicy Kellys Team spotkali się w Wiśle w hotelu Podium na pierwszym zgrupowaniu w nowym składzie. Wspólna jazda, treningi na siłowni, a także szkolenia z zakresu fizjologii oraz dietetyki pozwoliły lepiej się poznać, umocnić zespołową więź a także wymienić się doświadczeniami. Każdy z zawodników prezentuje inne doświadczenia, inny styl jazdy a także wywodzi się z innej dyscypliny stanowiąc unikalny pierwiastek w drużynie. To sprawia, że Kellys Team to grupa niezwykle różnorodna, a jednak bardzo spójna, pełna energii do działania i z nadzieją patrząca na nadchodzący sezon.


kellys team zima wisła zgrupowanie


Pomimo sporej pokrywy śnieżnej w Beskidach, udało się zrealizować treningi techniki na trasie Podium Bikepark pod okiem najbardziej doświadczonego zawodnika KT, a jednocześnie trenera i szkoleniowca MTB – Bartosza Giemzy. Treningi rowerowe przeplatane były sesjami na siłowni wprowadzającymi nowe elementy treningu stabilizacji a także siły. Podczas zgrupowania odbyły się także warsztaty dietetyczne oraz szkolenia z fizjologii treningu.


kellys team whip hotel podium zima wisła


I Zimowe Zgrupowanie Kellys Team Polska pokazało, że drużyna w składzie Karolina Kręgiel, Bartosz Giemza, Mateusz Baliński oraz Krzysztof Kaczmarczyk to charyzmatyczna i wyjątkowa grupa sportowa o ogromnym potencjale. Pełni energii i motywacji do działania, zawodnicy Kellys Team czekają pierwszych startów w zbliżającym się sezonie. Do zobaczenia na trasach!


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/KellysTeamPolska/videos/558423667649248//” width=””/]

COMMENTS

DISQUS: 0