Marek Konwa – Real 64sto Leszno [Przed sezonem 2016]

HomeSport

Marek Konwa – Real 64sto Leszno [Przed sezonem 2016]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Przygotowania do nowego sezonu tak naprawdę zacząłem już startami w przełajach. Może dla niektórych wydaję się to dziwne, ale na mnie starty w CX mają pozytywny wpływ. Mój organizm nie lubi schodzić z najwyższych obrotów na zbyt długo, a krótkimi wyścigami za to łatwo można podtrzymać swoją dyspozycję. Sezon przełajowy zakończyłem bardzo dobrze, obroniłem tytuł Mistrza Polski w Elicie co wiąże się z tym, że kolejny rok będę mógł jeździć z orłem na piersi podczas zawodów przełajowych.


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/HopCycling/photos/a.223582577825862.1073741827.157701377747316/463598990490885/?type=3&theater/” width=””/]


Kolejnym etapem przygotowań w sumie to nawet bardzo ważnym jest zamówienie i przygotowanie zaplecza sprzętowego. Plusem tego, że zajmuję się tym osobiście i jestem zawodnikiem ze wsparciem indywidualnych sponsorów jest to, iż mogę w większości dobrać taki sprzęt i potrzebne elementy całej otoczki według moich upodobań. Nastąpiły drobne zmiany w stosunku do ubiegłego roku, a największą jest zmiana odzieży kolarskiej z firmy Quest na Martombike ze Swarzędza pod Poznaniem. W przyszłości wrzucę mały test jak się sprawuję odzież z najwyższej serii PRO.

Finansowo mam zabezpieczone wsparcie na pokrycie kosztów zgrupowań, wyjazdów na zawody, czy zakup części dodatkowych dzięki takim osobom jak: Cezary Kaczmarek właściciel firmy Kaczmarek Electric z Wolsztyna, czy firma budowlana z Wrocławia Łukasza Szumskiego – Legisbud oraz miasto LESZNO, gdzie mieszkam od 2 lat i jest bardzo przyjazne dla sportowców. Teraz dodatkowo dostanę wsparcie w drodze do RIO podczas kwalifikacji olimpijskich i w dalszej części przygotowań, jeśli uda mi się pojechać na igrzyska!


marek konwa trek procaliber top fuel project one 2016


Głównym sponsorem sprzętowym jest TREK i Bontrager, do dyspozycji mam wszystko czego potrzebuję z ich oferty dostępne od ręki. Czuwa nade mną znakomita osoba Sebastian Pawłowski, który zajmuję się marketingiem w Trek Bicycle Europe z siedzibą w UK. Zdecydowałem się na następujące rowery z nowej kolekcji jak: MTB Top Fuel 29 i Procaliber 29 w malowaniu Project One, czy do enduro Slash 9.8!

O moją energię na wyścigu i szybszą regenerację kolejny rok zadba NUTREND z siedzibą w Bielsku-Białej. Natomiast dodatkowymi sponsorami sprzętowymi są takie firmy jak: AbsoluteBlack (zębatki ovalne, kółeczka do przerzutki), Trezado (płyn do opon), Poręba Rowery (pedały Look S-track, szytki tufo, inne artykuły z bogatej oferty), Sportsbalm Polska (maści rozgrzewające i regenerujące), odzież tak jak wspomniałem wyżej Martombike, Vinaar (skarpetki rowerowe), w urządzenia do monitorowania treningi wyposaży mnie Garmin Polska, a komfort jazdy wspomogą gripy ESI oraz błotniki Muckynutz z firmy bike.pl. Nawiązałem też współpracę jako patronat medialny z MTB-XC.PL, a drukowane materiały dla Was kibiców wykona PowerArt Agencja Reklamowa z Rawicza.Bardzo się cieszę i dziękuję, że kolejny rok będę mógł robić to co najbardziej lubię i walczyć dla Was o najlepsze miejsca na zawodach międzynarodowych! Teraz czas na zgrupowania, a o tym napiszę w następnym wpisie :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0