W drodze na Andalucia Bike Race

HomeRóżności

W drodze na Andalucia Bike Race

Pierwsza wieści z Andalucia Bike Race! W zasadzie to z podróży. Wyścig etapowy w Hiszpanii w środku naszej zimy, czyli o czterech takich którzy pojechali samochodem kempingowym na obóz treningowy do Hiszpanii!


abr 2016 Rower i rzeczy rowerowe


 

Zanim zasadniczy wyścig, to czeka nas prolog o radosnej nazwie “Droga ku słońcu”. To nic innego, jak podróż samochodem na południe – zanim staniemy w obliczu wyzwania liczącego 440 km i ponad 11 500 m przewyższenia przed nami do pokonania dystans 3300 km. Wyjechaliśmy z Polski po 22-ej w czwartek, pogoda 3 stopnie i mgły. Bez wahania ruszamy w drogę ku przygodzie :)


abr 2016 standardowy postój


 

Jedziemy w cztery osoby – Piotr Kozdryk i Bartek Męziński jeden team – Flip i Flap team: jeden wysoki i chudy 60kg, a drugi niski i gruby 85 kg), a tak poważnie to Finisher.pl / Centrum Rowerwe Olsztyn. Druga ekipa to chłopaki z Białegostoku – Mruwa i Żeber czyli PTR Dojlidy Białystok AKA #mtbxcpl.

Samochód prowadziliśmy na zmianę w obsadzie dwuosobowej czyli dwójka śpi, a dwójka jedzie. Droga (ok 40 godzin) upłynęła nam znośnie, postoje od tankowania do tankowania (paliwo, kawa,cola, siku) czyli mniej więcej co 400 km.


abr 2016 Spain Welcome


 

Po drodze w Niemczech od 1 do 3 stopnie, trochę deszczu lub deszczu z śniegiem. We Francji trochę cieplej – 5 stopni. W Hiszpanii do której wjeżdżamy ok. 4 w nocy po 30 godzinach wita nas czyste niebo z miliardem gwiazd, tylko temperatura –1 stopień :/ Bliżej Jean niebo zachmurzone, zobaczymy co będzie na miejscu!


abr 2016 jakie paliwo tankować diesla czy pomarańcze


 

COMMENTS

DISQUS: 0