Wyniki – 13-14 lutego 2016

Wyniki – 13-14 lutego 2016

Marta Turoboś i Patryk Kostecki najlepsi w przełajowym Pucharze Polski w Białymstoku
Diversey Team na Mistrzostwach Europy Masters CX, Trnava
Wyniki – 1-2 grudnia 2018
Gabriela Wojtyła: “To wyłącznie jednorazowy start w tym roku.”
Magdalena Sadłecka (Euro Bike Kaczmarek Electric) – EKZ CrossTour, Baden, Szwajcaria

Miniony weekend był kropką nad i w tym sezonie przełajowym, rozegrany został ostatni Superprestige oraz mniejszy wyścig w Eeklo. Oczywiście wszystko to działo się w Belgii.

W kraju “zimowe” ściganie w Biedrusku oraz Karczewie, gdzie zawodnicy przepalają nogę przed letnim ściganiem.


ŚWIAT

Hansgrohe Superprestige – Middelkerke, Belgia

  1. Mathieu van der Poel – BKCP Corendon
  2. Tom Meeusen – Telenet Fidea Cycling Team
  3. Wout van Aert – Crelan Vastgoedservice Contintental
  4. Sven Nys – Crelan AA Drink Team
  5. Toon Aerts – Telenet Fidea Cycling Team

  1. Sanne Cant – Enertherm BKCP
  2. Sophie de Boer – Parkohotel Valkenburg
  3. Nikki Harris – Young Telenet Fidea Cycling Team

GP Stad Eeklo – Eeklo, Belgia

  1. Wout van Aert – Vastgoedservice Golden Palace
  2. Toon Aerts – Telenet Fiedea
  3. Michael Vanthourenthout – Sunweb Napoleon Games
  4. Radmoir Smunek – Cibel
  5. Klaas Vantornout – Sunweb Napolen Games

  1. Sanne Cant – Enertherm BCKP
  2. Jolien Verschueren – Young Telenet Fidea
  3. Loes Sels – Young Telenet Fidea

POLSKA

Winter CrossBike Challenge – Biedrusko

  1. Patryk Krajewski
  2. Przemysław Mocek
  3. Mariusz Chyła
  4. Tomasz Kmiecik
  5. Tomasz Pasik

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Monika Uryzaj
  3. Anna Wysokińska

Northtec MTB Zimą – Karczew

  1. Adrian Jusiński – TRW Cloudware
  2. Paweł Baranek – Monteria Factory Team
  3. Arkadiusz Jusińki – Renaut Team
  4. Marek Stram – Gerappa
  5. Tomasz Majewski – Retro Rowery Duda Team

  1. Barbara Borowiecka – AZS UMED Łódź
  2. Dorota Rajska – Team TC
  3. Magdalena Kosko – Klinika Rowerów

COMMENTS

DISQUS: 0