Tomasz Dygacz – MTB Kreidler Taurus [Przed sezonem 2016]

HomeSportPrzed sezonem

Tomasz Dygacz – MTB Kreidler Taurus [Przed sezonem 2016]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Nowy sezon, nowy team, nowe cele!

Ale zacznijmy od początku. Jak co roku przygotowania do nowego sezonu rozpoczynam już na początku listopada. Zimą gdy pogoda jest niesprzyjająca większą uwagę przykładam do treningu ogólnorozwojowego oraz wzmocnienia partii ciała, które w sezonie są mocno obciążone, a często brakuje czasu aby je wzmocnić. Reasumując staram się aktywnie spędzać czas, chodzę na siłownię, basen, saunę oraz co najmniej raz w tygodniu biegam, oczywiście nie zapominając o rowerze.


tomasz dygacz bike atelier maraton


Jako że w sezonie 2016 będę się ścigał pod nowymi barwami, a dokładnie w drużynie MTB Kreidler Taurus, to motywacji do treningów mi nie brakuje. Najbliższy start planuję na przełomie marca/kwietnia w lokalnym wyścigu XCO. W sezonie będę startować w innym cyklu maratonów niż do tej pory – wkraczam na nieznane mi obszary, ale liczę, że dobrze sobie poradzę. Chciałbym też dalej walczyć w eliminatorach. Ta krótka aczkolwiek widowiskowa odmiana kolarstwa bardzo mi odpowiada.

Zmiany zachodzą także w moim życiu prywatnym. Na początku sezonu biorę ślub z moją ukochaną. Przygotowania są równie wymagające, co do nowego sezonu kolarskiego. Mimo to jestem dobrej myśli i liczę że wszystko uda mi się pogodzić. Jak to mówią, czas pokaże!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0