Maciej Jeziorski – Romet MTB Team [Przed sezonem 2016]

HomeSportRomet Racing Team

Maciej Jeziorski – Romet MTB Team [Przed sezonem 2016]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Moje przygotowania do sezonu 2016 wyglądają nieco inaczej niż w latach poprzednich. Grudzień i styczeń urozmaiciłem zawodami przełajowymi. Przyznam, że bardzo spodobała mi się ta forma ścigania i będę chciał to powtórzyć za rok.

Do zimowych treningów dodałem więcej biegania i siłowni. Za to jazdę na rowerze ograniczyłem do 3-4 razy w tygodniu. Obecnie, wraz z moim nowym teamem, przebywamy na zgrupowaniu w Calpe. Cele zgrupowania są dwa – trening i integracja :)


DCIM101GOPRO


Co do planów na sezon to oczywiście, tak jak zawsze – stawiam na ściganie XC. Z pewnością będę chciał powtórzyć sukces sprzed roku i powalczyć o wygraną w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w cross country. Cykl zapowiada się interesująco.

Imprezą priorytetową są dla mnie Mistrzostwa Polski XC. W zeszłym roku, w Sławnie zająłem 5-te miejsce. Teraz będę chciał powalczyć o więcej. W kalendarzu startowym pojawią się również Puchary Czech i inne, lokalne imprezy cross country. Pierwszy wyścig prawdopodobnie na początku kwietnia w Langenlois.


DCIM101GOPRO


Nie mogę doczekać się pierwszych startów w nowych barwach!!! Motywacja jest ogromna. Zobaczymy jak będzie z formą :)


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0