Michał Górniak – Rybczyński Duda Cars TP LINK [Przed sezonem 2016]

HomeSportDuda Cars TP-Link Rybczyński

Michał Górniak – Rybczyński Duda Cars TP LINK [Przed sezonem 2016]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Co u Nas słychać przed sezonem? Po staremu – TRENUJEMY :)

W każdym teamie sporo się dzieje przed sezonem – zmiany sponsorskie, kadrowe, sprzętowe czy treningowe to normalka w tym okresie. Jak co roku przygotowujemy się w pocie czoła do sezonu, godząc życie rodzinne i zawodowe z naszą pasją, wspólnie się przy tym mobilizując do wytężonej pracy, umożliwiającej realizacje celów. Niestety nieco martwi nas to, że ciężka praca czasami jest lekceważona, o czym świadczą skrzętnie ukrywane ubiegłoroczne powikłania nazbyt ambitnych amatorów ze zjawiskiem dopingu. Jednak nam pozostaje robić swoje i.. dalej dominować wśród amatorów, co miało miejsce w zeszłym roku.


orbea Alma M10 Carbon 29 michał górniak


Skład naszego teamu został odświeżony. W tym roku wzmocni nas zawodniczka, o której powiem tylko tyle, że będzie rewelacją tego sezonu jeśli chodzi o maratony – takiej armaty w naszych szeregach jeszcze nie było. W pozostałych kwestiach raczej bez rewolucji – zostają z nami dotychczasowi sponsorzy: Rybczyński Bikes, Duda-Cars Mercedes Poznań oraz TP Link. Kontynuujemy także współpracę z Enervitem oraz poznańskim CityZenem. Są badania wydolnościowe, będzie krajowe zgrupowanie (taki mamy w Polsce wysoki poziom i klimat, że szkoda czasu na wyjazdy do ciepłego;) ), zaś sprzętowo jak zwykle będziemy nienagannie przygotowani. Jeśli chodzi o kalendarz startów, to tutaj także wielkich zmian nie przewidujemy, chociaż nie zabraknie niespodzianek.


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/553539201393181/photos/a.553549788058789.1073741826.553539201393181/967396806674083/?type=3&theater/” width=””/]


Natomiast w projekcie BajkBros po ogromnym ubiegłorocznym sukcesie (3 medale Mistrzostw Polski, wygrane 2 ogólnopolskie cykle) będziemy chcieli z Pawłem przynajmniej powtórzyć te sukcesy. Nadal możemy liczyć na wsparcie Force Components, a nawet zapowiada się, że do tej firmy dołączą kolejne. Praca zawodowa ogranicza możliwości czasowe, jednak zmodyfikowany plan treningowy poprawia parametry naszych organizmów w stosunku do lat poprzednich w analogicznym okresie. Jesteśmy dobrej myśli i robimy swoje, oczekując pierwszych wiosennych startów!


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/bikebrosmtb/posts/952374961496670/” width=””/]

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 1