Śladami Hubala #2 – Sitowa [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWESport

Śladami Hubala #2 – Sitowa [PR]

MTB Opoczno oraz Nadleśnictwo Opoczno zapraszają w niedzielę 7 lutego do miejscowości Sitowa na drugą edycję zimowego cyklu wyścigów MTB „Śladami Hubala”.  Po śnieżnej i mroźnej inauguracji , która miała miejsce w styczniu w Januszewicach wszystko wskazuje na to, że tym razem zawodnicy będą rywalizować w iście wiosennej aurze przy mocno dodatniej temperaturze.

Miasteczko zawodów zlokalizowane będzie w okolicy siedziby Nadleśnictwa Opoczno, a na wszystkich startujących czekać będzie trasa o długości 14 km. Podobnie jak podczas pierwszej edycji zawodnicy będą mogli wybrać jeden z dwóch dystansów: mega – 2 rundy oraz giga – 3 rundy.


mtb opoczno śladami hubala sitowa trasa 2016


Ze względu na pogodę wyścig zapowiada się na dość szybki, ale oczywiście na trasie nie zabraknie miejsc gdzie przyda się trochę siły i techniki.

Do biura zawodów zapraszamy od godziny 8. Przypominamy również, że zawodnicy z wykupionymi pakietami startowymi muszą również potwierdzić swój start w biurze zawodów.

Oba dystanse wystartują o godzinie 11.

Link do zapisów oraz pełny regulamin zawodów znajdują się na stronie : http://www.mtbopoczno.pl/index.php?cat=etapy&page=07022016-sitowa

Podczas niedzielnego wyścigu zawodnicy rywalizować będą o podium w poszczególnych kategoriach wiekowych, ale również będą walczyć o punkty w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Finałową edycję zaplanowano 6 marca.

Zapraszamy serdecznie już w najbliższą niedzielę i jak zwykle obiecujemy świetną atmosferę i zaciętą rywalizację sportową. Do zobaczenia.

COMMENTS

DISQUS: 0