Plan na weekend 4/2016

HomeKALENDARZEuro Bike Kaczmarek Team

Plan na weekend 4/2016

Śnieg? Mróz? To prawdziwemu kolarzowi niestraszne. Bo przecież nie ma złej pogody na rower czy jakoś tak. Ale jak nie lubisz zimna, to zawsze możesz usiąść na kanapie przed telewizorem albo usiąść na rowerze w domu, na trenażerze. Jak nie lubisz kręcić sam, to trwa Klasyk Bike Atelier. W ten weekend rozstrzygnięcie w Częstochowie – tu możesz sprawdzić kolejne miasta.

Jeśli chcesz usiąść przed telewizorem i obejrzeć Tour de San Luis albo Tour Down Under to … nie możesz. Bo w Eurosporcie jeszcze zima. No bo kto by pomyślał, żeby w styczniu się na rowerach ścigać.

Możesz za to usiąść przed komputerem, no chyba że masz widget YT w telewizorze. W niedzielę kolejne sprawdzenie formy przełajowców – kolejny, ostatni już Puchar Świata. Tym razem w holenderskim Hoogerheide. A za tydzień Mistrzostwa Świata CX w Zolder – będziemy na miejscu :) Zarówno PŚ, jak i MŚ do obejrzenia na żywo na kanale UCI: www.youtube.com/user/ucichannel.

A jeśli jednak jesteś prawdziwym kolarzem, który żadnej pory roku się nie boi to w weekend jest ściganie – w niedzielę Northtec MTB Zimą w Jabłonnie (link) oraz po raz pierwszy w kraju Fatbike Race, który rozegrany zostanie w Górach Stołowych (link).

Kolarzom z Wielkopolski przyjdzie poczekać, bo zaplanowany na niedzielę Winter Cross Challenge został przełożony na połowę lutego:


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/GogolMTB/posts/1189487391079373/” width=””/]


Foto okładkowe:


COMMENTS

DISQUS: 0