Zestawienia rowerów 2016 czyli co kupisz w tym roku?

HomeSprzętZESTAWIENIA

Zestawienia rowerów 2016 czyli co kupisz w tym roku?

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W 2015 przygotowaliśmy kilka zestawień rowerów, w kategoriach i przedziałach cenowych, które naszym zdaniem są najciekawsze z punktu widzenia statystycznego kolarza górskiego. Wszystkie one świetnie się klikają do dziś. Może to dlatego, że są to zestawienia niekomercyjne, subiektywne, ale obejmujące absolutnie wszystkie dostępne na polskim rynku marki rowerów?

Trzeba też zaznaczyć, że nasze zestawienia nie są katalogiem rowerowym, bo nie ma wszystkich rowerów, które dystrybutorzy mają w ofercie a tylko te, które naszym zdaniem są godne uwagi. Także tak, zestawienie jest subiektywne. Jak cały ten „portalik upierdliwik” ;)

Sezon 2016 powoli majaczy na horyzoncie. Część kolarzy zaczyna pierwsze zgrupowania, finalizuje kontrakty sponsorskie, organizuje sprzęt. W tym roku chcielibyśmy podejść do zestawień rowerów w sposób metodyczny, a to znaczy przygotować takie, które są Wam najbardziej pomocne. Poniżej kilkanaście różnych kategorii przez nasz wymyślonych. Popularność poszczególnych kategorii będzie dla nas wskazówką w tym, które i w jakiej kolejności zestawienia przygotować, bo oczywiście nie damy rady zrobić wszystkich.

Nasze typy poniżej, ale jeśli masz jakąś sugestię, to daj znać w komentarzu. Z oczywistych względów nie ma podziału na rowery ze względu na rozmiar koła – 26 cali się skończyło, część producentów ustala wielkość koła w zależności od wielkości ramy.


Najbardziej interesujące dla mnie zestawienie to (wybierz max 3):

Wyniki

Loading ... Loading ...

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0