Plan na weekend 3/2016

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 3/2016

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Rozpoczynający się trzeci weekend roku to dobry moment, żeby spróbować zapoczątkować nową świecką tradycję. Na razie, kiedy za oknem zima, a pogoda dość nieprzewidywalna to zapowiedzi weekendu będą pojawiać się raczej końcem, niż początkiem tygodnia, ale to się zmieni wraz coraz cieplej świecącym słońcem :)

Praktycznie w całej Polsce właśnie teraz mają miejsce intensywne opady śniegu, a jutro ma przyjść mocniejszy mróz. W zależności od tego ile tego śniegu spadnie możesz w weekend wybrać rower, biegówki albo łyżwy. Albo wszystkiego po trochu.

Krajowi przełajowcy w weekend mają tzw. ostateczne rozstrzygnięcie. Ściganie jest w Tarnowie, obok Galerii Gemini, a organizowane przez Mirka Bieniasza. W sobotę Mistrzostwa LZS, a w niedzielę finał Pucharu Polski. Szczegóły wydarzenia na FB.

Jeśli spojrzymy na arenę międzynarodową, to cały czas wszystko przed nami, bo MŚ w Zolder dopiero za dwa tygodnie. Wszyscy a na pewno większość tych, którzy się do nich przygotowują stawi się w niedzielę na starcie Pucharu Świata we francuskim Lignières-en-Berry. UCI funduje nam transmisję na żywo na YT.


 

Miłośnicy rowerów górskich mogą udać się do Januszewic koło Opoczna, gdzie w niedzielę rozegrany zostanie pierwszy z trzech zimowych maratonów „Śladami Hubala”. Organizatorzy deklarują, że do niedzieli trasa będzie idealnie przygotowana, a kopny śnieg wyeliminowany. Wydarzenie na FB.


[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/events/149484655411932/permalink/176232376070493/?ref=1&action_history=null/” width=””/]


Także w niedzielę Cezary Zamana zaprasza do Chotomowa na objazd trasy. Zapowiadane jest umiarkowane tempo, więc będzie to jazda w stylu #nodrop. Więcej info tradycyjnie na FB.

Foto okładkowe z kolekcji #mtbxcpl:


Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0