Zawodnicy Cannondale CyclocrossWorld.com na SuperX CX1 Team

Zawodnicy Cannondale CyclocrossWorld.com na SuperX CX1 Team

Scott Spark RC 900 Silverfish Limited Edition [bike check]
Rower przełajowy Trek Boone Marka Konwy na sezon 2015/16
Przełajówka BeOne Bartosza Miklera (Victoria Jarocin)
Przełajówka Saroni Tomka Majewskiego (Retro Rowery Duda)
Scott Spark RC 700 / 900 World Cup [2016]

Boom na kolarstwo przełajowe za oceanem z roku na rok zatacza coraz większe kręgi. Choć mekką cyklokrosu jest i pozostanie pewnie na zawsze Belgia, kolejne czempionaty globu rozgrywane są na starym kontynencie, to jednak właśnie w Stanach co roku jest coraz więcej zawodów, zawodników i co ważne – kibiców.

Jedną z ekip startujących za oceanem jest drużyna Cannondale CyclocrossWorld.com, w której barwach znajdziemy czterech utytułowanych zawodników.


View More: http://coppolaphotography.pass.us/cx-team-camp-full-res-jpegs


Ryan Trebon – dwukrotny triumfator Mistrzostw USA w kolarstwie przełajowym w kategorii elita oraz dwukrotny triumfator US Grand Prix. O swoim ściganiu mówi – “nie jadę żeby wygrać. Jadę żeby poczuć moc i przy okazji wygrywam ;)”.


View More: http://coppolaphotography.pass.us/cx-team-camp-full-res-jpegs


Stephen Hyde rok temu zajął w krajowych mistrzostwach szóste miejsce. W tym roku świeci w galaktyce Cannondale głównie dzięki temu, że podczas Derby City Cross zajął pierwsze miejsce, pokonując na trasie swojego rywala i jednocześnie mentora – Jeremy’ego Powers’a.


View More: http://coppolaphotography.pass.us/cx-team-camp-full-res-jpegs


Curtis White to najmłodszy zawodnik w drużynie, ubiegłoroczny triumfator Mistrzostw Kontynentu w kategorii U23.


 

View More: http://coppolaphotography.pass.us/cx-team-camp-full-res-jpegs


Katie Antonneau jest jedyną kobietą reprezentującą w tym sezonie barwy Cannondale, ale lista jej osiągnięć jest chyba najdłuższa. Czterokrotna Mistrzyni USA w kategorii U23. W tym sezonie 2 miejsce na Pucharze Świata w Valkenburgu oraz triumf w Trek CXC Cup.Zawodnicy to jedno, sprzęt to drugie. W sezonie 2015/16 do ich dyspozycji są rowery Cannondale SuperX CX1 Team. Karbonowa rama oraz widelec wykonane w technologii BallisTec Hi-MOD. Karbonowe koła zbudowane w oparciu o komponenty (obręcz i piasta) Zipp i szprychy Sapim CX-Ray. Szytki to prototypowa linia Challenge Grifo Team Edition 33 mm.

Chyba nikt w przełajowym ściganiu nie zawraca sobie już zmienianiem przerzutek z przodu. Dlatego też z przodu “tylko” blat SRAM Force 42T. Z tyłu z kolei kaseta SRAM 11-28T, gdzie za zmianę przerzutek odpowiada SRAM Force 1 ze średnim wózkiem. Hamulce to hydrauliczne SRAM Force Hydro.

Pozostałe komponenty firmowane przez ZIPP:

  • kierownica SL80
  • owijka – Service Course CX Tape
  • mostek Service Course SL 120 mm (+6 stopni)
  • sztyca SL SPEED Carbon z 20 mm offsetem

Siodło to Fabric Scoop Shallow Elite.

A tak rower prezentuje się na zdjęciach:COMMENTS

DISQUS: 0