Marceli Bogusławski – Puchar Polski CX – Sławno

Marceli Bogusławski – Puchar Polski CX – Sławno

Wyniki – 17-18 października 2015
Wyniki 2-4 grudnia 2016
Katarzyna Solus Miśkowicz (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Bryksy Cross, Gościęcin

W miniony weekend wystartowałem w dwóch wyścigach przełajowych w Sławnie. W sobotę odbył się wyścig o Puchar Wójta Gminy Sławno. Trasa wyścigu przebiegała “pod prąd”, co było niezłą ciekawostką. Na starcie stanęło około 50 zawodników. Do pokonania mieliśmy 9 rund. Od samego startu oderwałem się z Markiem Konwą i Piotrem Konwą jednak na 2 rundzie Piotr zaliczył upadek . Zostałem z Markiem i razem współpracowaliśmy przez resztę wyścigu . Na ostatniej rundzie doszło do finiszu z czego Marek wyszedł zwycięsko.


marceli bogusławski sławno 2015 2


W niedzielę odbył się Puchar Polski CX. Runda wyścigu już biegła w “dobrą” stronę. Do pokonania było 6 morderczych rund. Trasa wymagała bardzo dobrego przygotowania fizycznego, jak i technicznego . Dużo zakrętów, kilka stromych podjazdów sprawiało, że było dość ciężko. Stawka zawodników była taka sama jak dzień wcześniej. Od samego startu znów oderwałem się z Markiem Konwą i przez połowę wyścigu jechaliśmy razem, lecz w połowie Marek zaatakował i odjechał na kilka sekund. Wyścig ukończyłem na drugim miejscu.


marceli bogusławski sławno 2015 1


Weekend był dla mnie bardzo udany ponieważ wygrałem dwa razy w swojej kategorii U23 oraz dwa razy zameldowałem się na drugim miejscu w Elicie.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0