Wyniki – 28-29 listopada 2015

Wyniki – 28-29 listopada 2015

Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Koksijde, Belgia [stream]
Plan na weekend 43/2017
Plan na weekend 52/2017

ŚWIAT

bpost bank trofee – Hamme, Belgia

  1. Wout van Aert – Vastgoedservice – Golden Palace Cycling Team
  2. Sven Nys – Crelan – AA Drink
  3. Kevin Pauwels – Sunweb – Napoleon Games Cycling Team
  4. Lars van der Haar – Team Giant Alpecin
  5. Mathieu van der Poel – BKCP – Corendon

  1. Helen Wyman – Kona Factoty Team
  2. Sanne Cant – Enertherm – BKCP
  3. Nikki Harris – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

Boonen & Friends – Mol, Belgia

  1. Sean de Bie – Lotto Soudal
  2. Maarten Wynants – Team Lotto NL Jumbo
  3. Pieter Vanspeybrouck – Topsport Vlaandere Baloise
  • Michał Kwiatkowski (Etixx Quickstep) – miejsce 42 (-1 okr)

Wyścig przełajowy – Krnov, Czechy

Elita


  1. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  2. Tomasz Drożdż – JBG-2 Professional MTB Team
  3. Martin Fus – Stevens Bolatice

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Romana Daneckova – CPV KRnov
  3. Lucie Gruchalova – SK Safrata Bohumin

Masters


  1. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Miroslav Pek – Peksprt Specialized
  3. Jacek Brzózka – JBG-2 Professional MTB Team

POLSKA

Super Puchar Polski w kolarstwie przełajowym “Bryksy Cross” – Gościęcin (kat. C2)

Elita


  1. Lubomir Petrus – KC Hlinsko
  2. Mariusz Gil – Project Cyclo Cross
  3. Marek Konwa – Real 64sto Leszno
  4. Matej Lasak – Max Cursor
  5. Michał Malik – Eleven Mercedes Benz

  1. Olga Wasiuk – Błękitni Koziegłowy
  2. Katerina Mudrukova – CK Feso Petrvald (U23)
  3. Magdalena Hałajaczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  4. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  5. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa

U23


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Piotr Konwa – 4F Scott Racing
  3. Beniamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka

Junior


  1. Jakub Ruman – Puskiniak
  2. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  3. Hynek Palicka – ACK Stara ves nad Ondrejnici

Juniorka


  1. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec Kross Junior Team
  2. Klaudia Bielawska – UKS Koźminianka Koźminek
  3. Maja Drelak Team Cart Pack Bralin

Junior młodszy


  1. Wiktor Richter – UKS Koźminianka Koźminek
  2. Erik Vavra – ACK Stara ves nad ondrejnici
  3. Filip Prokopyszyn – LKS Trasa Zielona Góra

  1. Kinga Kalembkiewicz – KLKS Azalia Brzóza Królewska
  2. Aleksandra Trzebińska – UKS Koźminianka Koźminek
  3. Ewa Miłek – KCP Elzat Bieniasz Bike (młodziczka)

Ustawka “Rama na ramię” #2 – Warszawa

  1. Adam Żuber – Ośka Warszawa
  2. Jarosław Wolcendorf – Jakoobcycles.ocm
  3. Albert Karolonek – Warszawski Klub Kolarski

 

Ustawka “Dre Rowery Cyclocross” #2 – Gdynia

  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0