Przybij piątkę zimie z Accentem

HomeSprzętCZĘŚCI i AKCESORIA

Przybij piątkę zimie z Accentem

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Accent od pewnego czasu zaskakuje nas coraz lepszymi produktami. Znacząco poprawiło się wzornictwo tej marki, a także jakość. Zima jest już widoczna na termometrach więc czas podzielić się z Wami wrażeniami z testów rękawic zimowych. Sprawdziliśmy pięć modeli które są nowościami, oto jak wypadły:


ACCENT GRIPPER


To najlżejszy model rękawic na łaskawą zimę lub normalną jesień. Mogą one też być przydatne dla przełajowców, którzy nie koniecznie potrzebują bardzo ciepłej rękawicy, a raczej takiej która zapewni stabilny uchwyt. Dzięki silikonowym wstawką rękawice trzymają się kierownicy bardzo dobrze. Atutem są także długie mankiety, które zapewnią dobrą termoizolację. Dla lepszej widoczności rowerzysty zastosowano w nich elementy odblaskowe. Wisienką w tych rękawicach jest łatwość obsługi ekranów dotykowych. Sprawują się też bardzo dobrze jako rękawiczki do biegania.
Cena: 64.90PLN
Więcej szczegółów na stronie dystrybutora


ACCENT IGLOO


Model Igloo to rękawice na konkretną zimę. Wnętrze wykonane z oddychającego materiału „hipora”, a na zewnątrz membrana „no wind”. Szczelne zapięcie na rzep, poprawia termoizolację dłoni. Wyposażone dodatkowo w silikonowe wstawki oraz odblaskowe elementy. Mimo dość mocnego „obudowania” dłoni pozwalają nadal na dobrą kontrolę nad rowerem, nawet w terenie.
Cena: 89.90 PLN
Więcej szczegółów na stronie dystrybutora


ACCENT RAINDROP


To model, który można nazwać specem od mokrej roboty. Jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone na deszcz. Rękawice te wykonane są całkowicie z neoprenu. Całkiem dobrze chronią przed wiatrem i chłodem. Elementy odblaskowe dodatkowo poprawią naszą widoczność. Dużym plusem jest długi mankiet z zapięciem na rzep. Zwracam na to dużą uwagę bo nigdy nie lubię jak gdzieś pomiędzy rękawice a bluzę dostaje się chłodne powietrze.
Cena: 69.90 PLN
Więcej szczegółów na stronie dystybutora


ACCENT WINDSTAR


Ostatnio stwierdziłem, że Polska jesienią to nie jest kraj dla ludzi bez windstoppera ;) I tutaj z pomocą przychodzi model windstar. Nie są to bardzo grube rękawice, ale zapewniają komfort w wietrznych warunkach. Wstawki żelowe oraz wszyte na soft shell wzmocnienia poprawiają chwyt kierownicy oraz kontrolę nad rowerem. Dodatkowo rękawice ułatwiają obsługę ekranów dotykowych.
Cena: 84.90 PLN
Więcej szczegółów na stronie dystrybutora


ACCENT SNOWFLAKE


Solidne rękawice zimowe, odporne nawet na opady śniegu. Niestety albo stety ;) nie mieliśmy okazji ich sprawdzić śniegu więc tu musimy polegać na zapewnieniu producenta. Bardzo ciepłe rękawice zapewniające dobry komfort dzięki żelowym panelom wewnątrz. Kciuk i palec wskazujący dodatkowo wzmocnione by zabezpieczyć materiał przed ścieraniem. Ten element nadaje tym rękawicom trochę charakteru MTB. Wnętrze wykonane z miękkiego i wygodnego materiału. Rękawice wzbogacono elementami odblaskowymi, a zapinane są na szeroki rzep.
Cena: 89.90 PLN
Więcej szczegółów na stronie dystrybutora


Nie tylko dłonie


W ofercie Accent zwróciliśmy uwagę na jeszcze kilka produktów, które mogą być pomocne zimą. Na pewno jako podstawę jesienno zimowych akcesoriów można uznać rękawki i nogawki. Nowym produktem jest czapka SuperRoubaix oraz opaska zimowa na głowę – Bora.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0