Wyniki – 14-15 listopada 2015

Wyniki – 14-15 listopada 2015

Plan na weekend 3/2016
Wyniki – 22 – 23 listopada 2014
Giant TCX Advanced SX – przełaj dla wymagających
Arkadiusz Mirek (KCP Elzat Bieniasz Bike): “sezon przełajowy miał być tylko dobrym treningiem”
Podsumowanie sezonu przełajowego – Rita Malinkiewicz (Goodman Sokół Zator)

ŚWIAT

Hansgrohe Superprestige – Gavere – Asper, Belgia

  1. Wout van Aert – Vastgoedservice Golden Palace
  2. Sven Nys – Crelan AA Drink Team
  3. Kevin Pauwels – Sunweb Napoleon Games Cycling Team
  4. Lars van der Haar – Team Giant Apelcin
  5. Laurens Sweeck – Corendon Kwadro

  1. Sanne Cant – Team Ciclismo Mundial
  2. Jolien Verschueren – Young Telenet Fidea Cycling
  3. Nikki Harris – Young Telenet Fidea Cycling

Toi Toi Cup – Hole Vrchy, Czechy

  1. Tomas Paprstka – Remerx Merida Team
  2. Vojtech Nipl – Pusnikak.cz
  3. Jakub Skala – Cez Cyklo Team

  1. Nikola Noskova – AA Drink Kalas
  2. Martina Mikulaskova – TJ Stadion Louny
  3. Janka Keseg Stevkova – Outsiterz

Subaru Cyclo Cup – Lakewood, Washington, Stany Zjednoczone

Dzień I


  1. Logan Owen – California Giant / Specialized
  2. James Driscoll – Raleigh Clement
  3. Jonathan Page – Page

  1. Katerina Nash – Luna Pro Team
  2. Caroline Mani – Raleigh Clement
  3. Mical Dyck – Naked Factory Racing

Dzień II


  1. Logan Owen – California Giant / Specialized
  2. James Driscoll – Raleigh Clement
  3. Jonathan Page – Page

  1. Katerina Nash – Luna Pro Team
  2. Caroline Mani – Raleigh Clement
  3. Elle Anderson – SRAM Strava

Coupe de France #2 – Quelneuc, Francja

  1. Clement Venturini
  2. John Gadret
  3. Ivan Gicquiau

Fluckiger Cross Madiswill – Szwajcaria

  1. Sascha Weber – Champions System
  2. Lukas Fluckiger – BMC Racing Team
  3. Nicola Rohrbach – goldwurst power FELT
  • Mariusz Kowal (Team Kolarz Polanica) – miejsce 23.

  1. Jolanda Neff – Stockli Pro Team
  2. Marie Lise Henzelin – CC Littoral St-Blaise
  3. Olivia Hottinger – GRAB Offroad Cycling Team

Int. Radquerfeldein GP – Lambach Stadl-Paura, Austria

  1. Martin Haring – CK Banska Bystrica
  2. Lukas Miler – Focus CX Elite Team
  3. Karl Gollinger – ASVO Radl Eck Cycling

  1. Nadja Heigl – SU Bikestore.cc / Focus CX Team
  2. Janka Stevkova – Outsiderz Cycling
  3. Viktoria Zeller – RC ARBO AND Auto Eder Walding

POLSKA

Super Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Koziegłowy

Mężczyźni open


  1. Marek Konwa – 64sto Leszno
  2. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik (U23)
  3. Piotr Konwa – 4F Scott Racing (U23)
  4. Oskar Pluciński  – KS Erkado Racing
  5. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski

Kobiety open


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  3. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia (Juniorka)

Juniorzy


  1. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  3. Michał Stefanek – Unipol Częstochowa

Juniorki


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia
  2. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec Kross Junior Team
  3. Karolina Perekitko – GKS Cartusia

Masters I


  1. Marcin Kobiałka – KS Ośka Warszawa
  2. Paweł Wiendlocha – MTB Team RMF FM
  3. Rafał Szmytka – Niestowarzyszony

Masters II


  1. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Dominik Oględziński – Niestowarzyszony

Masters III


  1. Wojciech Bartolewski – Scout Częstochowa
  2. Sławomir Frejowski – Olimpijczyk Szczekociny
  3. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna

Amatorzy


  1. Mateusz Kowalczyk – Kielce
  2. Marek Kubuszok – Świętochłowice
  3. Maciej Kopycki – Body iCoach Cycling Team

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Szczekociny

Mężczyźni open


  1. Marek Konwa – 64sto Leszno
  2. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik (U23)
  3. Patryk Kostecki – Domin Sport
  4. Karol Michalski – Niestowarzyszony
  5. Piotr Konwa – 4F Scott Racing (U23)

Kobiety open


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno
  3. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator (U23)
  4. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  5. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia (Juniorka)

Juniorzy


  1. Tomasz Rzeszutek – Baszta Bytów
  2. Paweł Kostrubski – Warmia Biskupiec
  3. Jakub Ruman – Puskiniak (Czechy)

Juniorki


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia
  2. Klaudia Bielawska – UKS Koźminianka Koźminek
  3. Patrycja Kowalczuk – GK Gliwice Bike Atelier

Masters I


  1. Maksymilian Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Bartłomiej Gierczak – LKS LUKS Sławno
  3. Paweł Wiendlocha – MTB Team RMF FM

Masters II


  1. Grzegorz Tomasik – Mayday Team Lublin
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Tomasz Majewski – Niestowarzyszony

Masters III


  1. Sławomir Frejowski – Olimpijczyk Szczekociny
  2. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  3. Wojciech Bartolewski – Scout Częstochowa

COMMENTS

DISQUS: 0