Wyniki – 11 listopada 2015

Wyniki – 11 listopada 2015

Rower przełajowy Ridley X-fire Marty Turoboś
Kalendarz przełajowy 2018/19
Tomasz Pierwocha (Bike Store Bielsko) – PP CX Białystok // Silvestrovský cyklokros, Stará Ves nad Ondřejnicí

ŚWIAT

Soudal Classics – Niel, Belgia

  1. Kevin Pauwels – Sunwe Napoleon Games Cycling Team
  2. Tome Meeusen – Telenet Fidea Cycling Team
  3. Sven Nys – AA Drink Team

  1. Sanne Cant – Enertherm – BKCP
  2. Jolien Verschueren – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
  3. Nikki Harris – Young Telenet Fidea Cycling Team

POLSKA

Godzina w Piekle / Puchar Polski w kolarstwie przełąjowym – Puławy

  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Bartosz Pilis – Mayday Team Lublin
  3. Karol Michalski – niezrzeszony
  4. Wojciech Halejak – JBG-2 Professional MTB Team
  5. Patryk Kostecki – Domin Sport

  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  3. Marta Turoboś – LKK LUKS Sławno
  4. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  5. Dorota Warczyk – LKK Start Tomaszów Mazowiecki

Masters I + Cyklosport + Amator


  1. Marcin Kobiałka – Ośka Warszawa
  2. Bartłomiej Gierczak – LKK LUKS Sławno
  3. Tomasz Kubiak – Niezrzeszony
  4. Kamil Maj – LKK Lublin
  5. Dawid Mijas – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny

Masters II+III


  1. Grzegorz Tomasiak – Mayday Team Lublin
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów
  4. Tomasz Majewski – Niestowarzyszony
  5. Michał Bojarczak – Bliska Team Białystok

VI Niepodległościowy Maraton MTB – Wieruszów

  1. Rafał Adamczyk – Im-motion Kross Team
  2. Tomasz Łukawski – Bikestacja.pl
  3. Michał Nawrocki – Colex Racing Team
  4. Jarosław Ziółkowski – Kettler Bike Team
  5. Rafał Łukawski – Northtec Bike Team

 

  1. Agnieszka Uroda Hampelska – Orbea Polsport Group
  2. Aleksandra Trzebińskia – UKS Koźminianka Koźminek
  3. Maja Drelak – Cart Pack Team Sokół Bralin
  4. Małgorzata Zimnicka – Jastrzębie Łaskie
  5. Marta Mikołajczyk – Crazy Racing Team

Leszczyńska Liga Rowerowa – Osieczna

  1. Marek Konwa – Real 64sto Leszno
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  3. Paweł Wasiński – Strefasportu.pl
  4. Robert Syc – Real 54sto
  5. Bartosz Wujczak – Real 64sto

  1. Anna Olszańska – Velonews.pl Expression
  2. Magdalena Zimniak – Galbier Bikefun Team
  3. Hanna Dembska – Euro-rower.pl

Bemowski Zimowy Przełajowy Legia MTB – Warszawa

  1. Marcin Stoch – PZKUR
  2. Adam Podgórski – SK Bank Team
  3. Leszek Pyrka – Bandycka Jazda

  1. Grzegorz Marcinkiewicz – Świat Rowerów
  2. Grzegorz Golonko – Bikeacademy.pl
  3. Piotr Próchnicki – Ramę na ramie

  1. Adam Czorniej – Ośka Warszawa
  2. Paweł Pięta – Rafako MTB Team
  3. Cezary Koszalski

  1. Marcin Michalczewski – Legion Serwis
  2. Adam Ostrowski – Adiostry
  3. Baltazar Brukalski – Klub Kolarski Żoliber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0