Rowerowy Decathlon na jesień i zimę

Rowerowy Decathlon na jesień i zimę

Kask oraz rękawiczki z serii B’TWIN 700
B’TWIN Rockrider 520 27.5″
B’TWIN Rockrider 720S
Kurtka B’TWIN 500
Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?

Jeśli zajrzysz teraz do Decathlonu to możesz znaleźć tam pierwsze oznaki kolekcji 2016. Jednak zważywszy na to, że jest coraz więcej ludzi, którzy na rowerze jeżdżą cały rok, to w momencie, kiedy znakomita część sklepów rowerowych zamienia się w sklepy narciarskie w Decathlonie możesz spokojnie zaopatrzyć się przebierając w szerokiej ofercie odzieży i akcesoriów do uprawiania kolarstwa w te chłodniejsze pory roku. Możesz ubrać się praktycznie od stóp do głów, a my wymienimy tu tylko te najciekawsze nowości z tegorocznej kolekcji:
Także w tym roku Decathlon ma do zaproponowania kilka różnej klasy lini odzieży rowerowej. Panów oferta składa się z serii 300, 500, 520 oraz 700 Aerofit. Kobiety też mogą liczyć na dedykowaną dla nich ofertę – 300, 500 oraz 700 Aoerfit. W przypadku oferty spodni każdy model męski jest w wersji z szelkami i bez, a w przypadku modeli damskich tylko najwyższy model 700 występuje zarówno z szelkami, jak i bez.

Już za niecałe 200 złotych możemy skompletować zestaw, a kupując “na raz” otrzymujemy dodatkowe 20% rabatu.
Idąc dalej tropem odzieży trzeba wymienić jeszcze bieliznę termiczną, która w przypadku roweru także jest nie bez znaczenia. Tegoroczną nowością w ofercie Decathlonu jest oferta dla kobiet, które mają teraz do dyspozycji koszulki termoaktywne dopasowane do damskiej anatomii. Jeśli chodzi o ofertę dla mężczyzn to tu bez zmian – model 700 Aerofit z wszytą membraną chroniącą przed wiatrem to idealne rozwiązanie na chłodne dni, nie tylko na rower.Jeśli chodzi o akcesoria to sporo zmian, oczywiście na plus, jest w ofercie rękawiczek. Zostały uszyte z jeszcze mocniejszego materiału, zwiększono właściwości antypoślizgowe dla lepszego operowania manetkami czy klamkami hamulców. Do tego od teraz już każdy model ma tzw. elektryczny palec pozwalający na obsługę ekranów pojemnościowych w telefonach. Tradycyjnie mamy cztery linie produktów – 300, 500 oraz 700 w dwóch wersjach – tradycyjne oraz neoprenowe.Jak jeździć zimą to trzeba też wziąć pod uwagę takie rzeczy jak błotniki, jak i właściwe oświetlenie. W przypadku tych pierwszych Decathlon proponuje popularne “ass-savery”, które można kupić za kilkanaście złotych i w zależności od potrzeb łatwo i szybko zakładać czy zdejmować z roweru. Jeśli chodzi o oświetlenie to linia produktów Vioo obejmuje swoją ofertą nawet proste mrugające lampki, ale jeśli planujemy wrócić grubo po zmroku i chcemy mieć pewność, że nie zaskoczy nas nagle jakaś dziura w drodze, korzeń w lesie czy jeż przechodzący właśnie przez jezdnię to warto zwrócić się w kierunku wyższych modeli czyli tradycyjnie 300, 500 i 700. Dla super wymagających jest lampa VIOO MTB 900, która wyposażona jest w zewnętrzny akumulator, której snop światła sięga 75 metrów.

No i na koniec to co niektórzy mogą, a inni muszą. Trenażery. W ofercie Decathlonu są dwa modele INRIDE – 300 oraz tegoroczna nowość czyli 320 Connect. Ten pierwszy to można powiedzieć typowy trenażer z pięciostopniową regulacją obciążenia. Nowy model niby różniący się tylko jedną cyferką to spory skok w przód. Cały czas mamy do dyspozycji manualną regulację obciążenia, ale możemy na przykład na tablecie zainstalować sobie aplikację BTWIN Training, który daje dostęp do bazy Kinomap z tysiącami kolarskich filmów. I kręcenie będzie trochę przyjemniejsze.No i rowery… W sezonie 2016 Decathlon stawia praktycznie tylko na rowery z kołami 27.5 cala. Tylko najniższe modele będą oferowana na “tradycyjnym” 26 calowym kole. Pełna oferta będzie dostępna dopiero na wiosnę, ale już teraz można kupić dwa modele – Rockrider 560 oraz 580.


ROWER GÓRSKI MTB ROCKRIDER 560 B'TWIN

BTWIN Rockrider 560 2016

Rama 6061 T4/T6 / Suntour XCR 27.5 100 mm

Korba SRAM S6000 / Shimano Altus / SRAM X7

Hamulce Tektro Auriga / Koła Aero Trail

Waga 13.1 kg / Cena: 2 499 PLN


ROWER GÓRSKI MTB ROCKRIDER 580 B'TWIN

BTWIN Rockrider 580 2016

Rama 6061 T4/T6 / Rock Shox XC30 Solo Air 100 mm

Korba Shimano Deore / Shimano Deore / Shimano SLX

 Hamulce Avid DB! / Koła Aero Trail Evo

Waga 12.9 kg / Cena: 3 299 PLN


Pełna oferta sieci Decathlon dostępna jest także online, z bezpłatną dostawą do domu.

COMMENTS

DISQUS: 0