Wyniki 24-25 października 2015

Wyniki 24-25 października 2015

10 powodów, by wybrać rower przełajowy
♛ Gabriela Wojtyła (Superior Zator) Mistrzynią Polski U23 w kolarstwie przełajowym
♛ Szczepan Paszek (fitwheels.eu bikestacja.pl) ponownie Mistrzem Polski Masters w kolarstwie przełajowym
Marceli Bogusławski (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – Toi Toi Cup, Czechy
Magdalena Sadłecka (TKK Pacific Nestle Fitness) – Toi Toi Cup, Czechy / Grand Prix Poprad, Słowacja

ŚWIAT

Hansgrohe Superprestige – Zonhoven, Belgia (C1)

  1. Wout van Aert
  2. Rob Peeters
  3. Kevin Pauwels
  4. Sven Nys
  5. Lars van der Haar

  1. Sane Cant
  2. Nikki Harris
  3. Jolien Verschueren

Kiremko Nacht van Woerden – Woerden, Holandia (C2)

  1. Lars van der Haar
  2. Marecel Meisen
  3. Stan Godrie
  • Mariusz Gil (Project Cycling) – miejsce 20

  1. Pavla Havlikova
  2. Ellen van Loy
  3. Sanne van Paassen

DCCX – Washington, USA (C2)

  1. Cameron Dodge
  2. Ben Berden
  3. Ben Frederick

  1. Cassandra Maximenko
  2. Jena Greaser
  3. Meghan Korol

Stockholm Cyclo Cross – Sztokholm, Szwecja (C2)

  1. Calle Friberg
  2. Kenneth Hansen
  3. Simon Andreassen

  1. Jenny Rissveds
  2. Emma Johansson
  3. Ida Jansson

International Radquer Steinmaur

  1. Clement Venturini
  2. Simon Zahner
  3. Martin Haring

POLSKA

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Pilica

Elita


  1. Matej Lasak – Max Cursor (Czechy)
  2. Wojciech Halejak – JBG-2
  3. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski

  1. Olga Wasiuk – MGLKS Błękitni Paula Trans
  2. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  3. Agnieszka Bacińska – Mayday Team Lublin

U23


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  2. Beniamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa K. Kuźniak
  3. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin

  1. Katerina Mudrikova – CK Feso Petrvald (Czechy)
  2. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  3. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator

Junior


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Hynek Palicka – ACK Staras Ves nad Ondrejnici (Czechy)
  3. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec

Juniorka


  1. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia Kartuzy
  2. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec Kross Junior Team
  3. Karolina Perekitko – GKS Cartusia Kartuzy

Masters 30


  1. Maksymilian Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Dawid Mijas – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  3. Marcin Malinowicz – Niestowarzyszony

Masters 40


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Grzegorz Tomasiak – Mayday Team Lublin
  3. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów

Masters 50


  1. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpiczyk Szczekociny
  2. Waldemar Banasiński -Browar Fortuna
  3. Jacek Szary – UKS Imielin Team Corratec

Wyścig przełajowy o Puchar Hotelu “Orle Gniazdo” – Hucisko

Elita+U23


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik (U23)
  2. Wojciech Halejak – JBG-2
  3. Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin(U23)
  4. Karol Michalski – Niestowarzyszony
  5. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski

  1. Olga Wasiuk – MGLKS Błękitni Paula Trans
  2. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  3. Patrycja Kowalczuk – GK Gliwice Bike Atelier (Juniorka)
  4. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  5. Patrycja Lorkowska – GKS Cartusia
  6. Zofia Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów (U23)

Junior


  1. Tomasz Rzeszutek – MLKS Baszta Bytów
  2. Dawid Jona – GK Gliwice Bike Atelier
  3. Pawel Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec

Masters 30


  1. Marcin Malinowicz – Niestowarzyszony
  2. Maksymilian Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Adam Dziuk – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny

Masters 40


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Andrzej Śledziona – Scout Bike
  3. Robert Sawa – Mayday Team Lublin

Masters 50


  1. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  2. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny
  3. Jacek Szary – UKS Imielin Team Corratec

Agrolok MTB Maraton – Golub Dobrzyń

  1. Rafał Szturo – TTC Toruń
  2. Bartek Grędziński – Tempo Mława
  3. Martin Lipinski- Tacx Racing Germany
  4. Paweł Aleksiński – Włocławek
  5. Tadeusz Piątkowski – Retro Rowery Duda Team

  1. Zuzanna Skubaja – TKK Pacific
  2. Aneta Ciechacka – Wojmal Team

COMMENTS

DISQUS: 0