Wyniki – 17-18 października 2015

Wyniki – 17-18 października 2015

Karol Michalski (Pronghorn Racing) – XXIV Bryksy Cross, Gościęcin
Arkadiusz Posmyk (Diversey Team) – Puchar Niemiec, Kleinmachnow, Niemcy
Barbara Borowiecka (Szczepan Bike): “bardzo dobrze czuję się w przełajach”

ŚWIAT

Puchar Świata w kolarstwie przełajowym – Cauberg, Valkenburg, Holandia

Elita


  1. Lars van der Haar – Team Giant Alpecin
  2. Wout van Aert – Vastgoedservice – Golden Palace
  3. Sven Nys – Crelan AA Drink
  4. Kevin Pauwels – Sunweb – Napoleon Games
  5. Julien Taramarcaz – Era Real Estate Murprotec
  • Mariusz Gil (Project Cyclo Cross) – miejsce 48 (-3 okr.)

Kobiety


  1. Eva Lechner – Team Colnago Sudtirol
  2. Kaitlin Antonneau – Twenty 16p/b/ SHO-AIR
  3. Pavla Havlikova – MRM avalon
  • Patrycja Lorkowska – miejsce 46 (-2 okr)
  • Karolina Perekitko – miejsce 49 (- 2 okr.)
  • Zofia Rzeszutek – miejsce 51 (-3 okr.)

U23


  1. Gioele Bertolini – Włochy
  2. Eli EIserbyt – Belgia
  3. Clement Russo – Francja

Juniorzy


  1. Jappe Jaspers – Belgia
  2. Jens Dekker – Holandia
  3. Seppe Rombouts – Belgia
  • Tomasz Rzeszutek – miejsce 49 (-1 okr.)
  • Jan Suszko – miejsce 57 (-2 okr.)
  • Kacper Wojciak – DNF

US Open of Cyclocross – Boulder, USA

17.10.2015


  1. James Driscoll – Raleigh Clement
  2. Daniel Summerhill – Maxxis Shimano Pro CX Team
  3. Allen Krughoff – Noosa Pro Cyclocross

  1. Caroline Mani – Ralegh Clement
  2. Georgia Gould – Luna Pro Team
  3. Meredith Miller – Noosa Pro Cyclocross

18.10.2015


  1. Daniel SummerHill – Maxxis Shimano Pro CX Team
  2. James Driscoll – Ralehg Clement
  3. CHector Riveros Paez – Raleigh Clement

  1. Georgia Gould – Luna Pro Team
  2. Caroline Mani – Raleigh Clement
  3. Meredith Miller – Noosa Pro Cyclocross

POLSKA

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym #2 – Ptaki

Elita


  1. Bartosz Pilis – Mayday Mexller
  2. Karol Michalski – Niestowarzyszony
  3. Adam Żuber – Klub Sportowy Ośka Warszawa
  4. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  5. Oskar Pluciński – KS Erkado Racing Team Kraśnik

Kobiety


  1. Olga Wasiuk – MGLKS Błękitni Koziegłowy
  2. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  3. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa

Junior


  1. Dawid Jona – Grupa Kolarska Gliwice Bike Atelier
  2. Paweł Kostrubski – LKK Warmia Biskupiec
  3. Sebastian Grabis – MGLKS Błękitni Koziegłowy Paula Trans

Master I


  1. Michał Józkowicz – KS Scout
  2. Artur Staniec – Warszawski Klub Kolarski
  3. Łukasz Pierzynowski – Ośka Warszawa

Masters II-III


  1. Robert Sawa – Mayday Start Lublin
  2. Michał Bojarczak – Bliska Team
  3. Sławomir Frejowski – MGLKS Olimpijczyk Szczekociny

Amator


  1. Łukasz Milewski – BLU Cersanit Team Refleks
  2. Marcin Lipiński
  3. Pawał Kazanowski Mayday Team

Godzina w Piekle #1 – Lublin

Elita


  1. Bartosz Pilis – Mayday Team Mexller
  2. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik
  3. Patryk Kostecki – Domin Sport
  4. Paweł Król – Warszawski Klub Kolarski
  5. Wojciech Halejak – JBG-2

Kobiety open


  1. Olga Wasiuk – MGLKS Błękitni Koziegłowy Paula Trans
  2. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  3. Dorota Warczyk – Start Tomaszów Mazowiecki

Junior


  1. Dawid Jona – GK Bike Atelier
  2. Bartosz Świerblewski – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Michał Stefanek – Unipol Częstochowa

Masters I + Cyklosport


  1. Marcin Kobiałka – Ośka Warszawa
  2. Łukasz Milewski – BLU Cersanit Team Refleks
  3. Michał Ładosz – KKT Hetman Lublin

Masters II+III


  1. Grzegorz Tomasiak – Mayday Team Lublin
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Adam Ostrowski – ADIostry.pl

Amator


  1. Tomasz Rudnicki – Rzeszowski Klub Kolarski
  2. Andrzeje Widziewicz – Warszawa
  3. Mateusz Kowalczyk – Kettler Bike Team

Górzyniecka Czasówka MTB – Górzyniec

  1. Patryk Kaczmarczyk
  2. Łukasz Klimaszewski
  3. Szymon Figurski
  4. Ignacy Dumin
  5. Rafał Ignaczak

  1. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  2. Patrycja Rutecka
  3. Agata Orczyk

Wyścig o “Niedźwiedzią Łapę” – Mrągowo

Giga


  1. Patryk Piasecki – JBG2
  2. Paweł Kowalkowski – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  4. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  5. Paweł Ciunel – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

Poland Bike XC – Kopa Cwila, Warszawa

  1. Łukasz Góralewski – TRW Cloudware
  2. Daniel Pepla – Renault Team
  3. Grzegorz Kozłowski – Absolute  Bike Team
  4. Piotr Abramczyk – Warszawski Klub Kolarski
  5. Tomasz Pietrzycki – Bliska Team

  1. Joanna Gumienniak – Bike Atelier Team
  2. Krystyna Żyżyńska-Galeńska – MyBike.pl
  3. Anna Dymczyk – AGR Podlasie

Zdjęcie: Łukasz Szymański

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0