Wyniki – 10-11 października 2015

Kalendarzowy updejt – prawdziwy kolarz nie świętuje
Wyniki 31 października – 1 listopada 2015
Marceli Bogusławski (MTB Silesia Rybnik) – Niels Albert CX / bpost bank trofee – Belgia
Wyniki – 6 – 7 grudnia 2014
Wyniki – 28-29 listopada 2015

ŚWIAT

XCO / XCM

Próba olimpijska – Rio, Brazylia

  1. Nino Schurter – Szwajcaria
  2. Maxime Marotte – Francja
  3. Andrea Tiberi – Włochy
  4. Julien Absalon – Francja
  5. Henrique Avancini – Brazylia

  1. Eva Lechner – Włochy
  2. Maja Włoszczowska – Polska
  3. Jenny Rissveds – Szwecja
  4. Linda Indergand – Szwajcaria
  5. Daniela Campuzano – Meksyk

Canyon Roc Marathon – Francja

  1. Samuele Porro
  2. Sebastien Carabin
  3. Simon Stiebjahn
  • Patryk Piasecki (JBG2) – miejsce 12
  • Mariusz Michałek (JBG2) – miejsce 19
  • Piotr Brzózka (JBG2) – miejsce 20
  • Wojciech Halejak (JBG2) – miejsce 21
  • Tomasz Drożdż (JBG2) – miejsce 27
  • Mariusz Kozak (JBG2) – miejsce 37
  • Adrian Brzózka (JBG2) – DNF

  1. Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB)
  2. Fanny Bourdon
  3. Helene Marcouyre

Roc D’Azur – Francja

  1. Victor Koretzky
  2. Nicola Rohrbach
  3. Martin Fanger
  • Adrian Brzózka (JBG2) – miejsce 10
  • Piotr Brzózka (JBG2) – miejsce 17
  • Mariusz Kozak (JBG2) – miejsce 23
  • Patryk Piasecki (JBG2) – miejsce 25
  • Wojciech Halejak (JBG2) – miejsce 27
  • Tomasz Drożdż (JBG2) – miejsce 56

  1. Marie Josee Brumachon
  2. Corinne Gilles
  3. Michaela Pokorna

CX


Toi Toi Cup (C2) – Milovice, Czechy

  1. Tomas Paprstka
  2. Lubomir Petrus
  3. Vojtech Nipl
  4. Mariusz Gil
  5. Jakub Skala

  1. Nikola Noskova
  2. Jana Czeczinkarova
  3. Janka Stevkova

Trek CXC Cup (C2) – Waterloo, USA

  1. Jeremy Powers
  2. Stephen Hyde
  3. James Driscoll

  1. Stephen Hyde
  2. Allen Krughoff
  3. Dan Timmerman

  1. Kaitlin Antonneau
  2. Amanda Miller
  3. Crystal Anthony

  1. Crystal Anthony
  2. Caroline Mani
  3. Kaitlin Antonneau

GP5 Sterne Region (C2) – Bermunster, Szwajcaria

  1. Sascha Weber
  2. Steve Chainel
  3. Gioele Bertolini

  1. Alice Arzuffi
  2. Lise Marie Henzelin
  3. Lucie Chainel Lefevre

National Trophy Series (C2) – Southahmpton, Wielka Brytania

  1. Ian Field
  2. Graham Briggs
  3. Jack Clarkson

  1. Hannah Payton
  2. Annabel Simpson
  3. Adela Carter

Coupe de France (C1) – Albi, Francja

  1. Celement Venturini
  2. Francis Mourey
  3. Wietse Bosmans

  1. Helene Clauzel
  2. Marlene Petit
  3. Maelle Grossetete

CX International Podbrezova (C2) – Podbrezowa, Słowacja

  1. Tomas Paprstka
  2. Ondrej Glajza
  3. Martin Haring

Mistrzostwa Estonii w kolarstwie przełajowym – Tallinn, Estonia

  1. Martin Loo
  2. Rein Taaramae
  3. Sigvard Kukk

  1. Iiris Ounmaa
  2. Mari Liis Mottus
  3. Greete Steinburg

Charm City Cross (C2) – Baltimore, USA

  1. Curtin White
  2. Travis Livermon
  3. Cameron Dodge

  1. Curtis White
  2. Cameron Dodge
  3. Travis Livermon

  1. Emma White
  2. Kathryn Cumming
  3. Brittlee Bowman

  1. Emma White
  2. Brittlee Bowman
  3. Caitlyn Vestal

bpost bank trofee (C1) – Ronse-Kluisbergen, Belgia

  1. Wout van Aert
  2. Kevin Pauwels
  3. Lars van der Haar
  4. Sven Nys
  5. Jens Adams

  1. Pavla Havlikova
  2. Jolien Verschueren
  3. Nikki Harris

POLSKA

Puchar Strefy MTB Sudety – Muflon Maraton – Srebrna Góra

  1. Piotr Kurczab – SGR Srebrna Góra
  2. Marcin Kawalec – Im-motion KROSS
  3. Patryk Kaczmarczyk – Mitutoyo Dema PWR
  4. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  5. Filip Helta – KKW Superior Wałbrzych

  1. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  2. Aleksandra Podgórska – KKW Superior Wałbrzych
  3. Iwona Kurczab – SGR Srebrna Góra

Garmin MTB Series – Reda


  1. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Przemysław Ebertowski – King Oscar Gniewino
  3. Krzysztof Krzywy – Nexus Team

  1. Katarzyna Łysek – ProCycling.pl
  2. Marzena Janczarska
  3. Justyna Jędruszak

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym – Rzeniszów

Elita+U23+Junior


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik (U23)
  2. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin (U23)
  3. Bartosz Pilis – Mayday Team Mexller
  4. Karol Michalski – Niestowarzyszony
  5. Patryk Kostecki – Domin Sport
  6. Stanisław Nowak – Iskra Głogoczów (Junior)
  7. Krszysztof Szalacha – Stal Rzeszów
  8. Benjamin Chojnicki – Fundacja Rozwoju Kolarstwa Kuźniak (U23)
  9. Radosław Rękawek – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  10. Bartosz Świerblewsi – Bieniasz Bike Team (U23)

Elita+U23+Juniorki


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  3. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  4. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator (U23)
  5. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator (U23)
  6. Patrycja Świerczyńska – SMS Żywiec KROSS Junior Team (Juniorka)
  7. Dagmara Drabik – Choma Team TRS Tychy

Masters 30


  1. Marcin Kobiałka – Ośka Warszawa
  2. Adam Dziuk – Olimpijczyk Szczekociny
  3. Paweł Wiendlocha – MTB Team RMF FM

Masters 40


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Bieniasz Bike
  2. Janusz Łodej – ZKS Stal Rzeszów
  3. Andrzej Śledziona – Scout Bika

Masters 50


  1. Sławomir Frejowski – MLGKS Olimpijczyk Szczekociny
  2. Waldemra Banasiński – Browar Fortuna
  3. Andrzej Misna – GK Gliwice Bike Atelier

V Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym – Poraj

Elita+U23+Junior


  1. Marceli Bogusławski – MTB Silesia Rybnik (U23)
  2. Bartosz Pilis – Mayday Team Mexller
  3. Patryk Kostecki – Domin Sport
  4. Bartosz Mikler – Victoria Jarocin (U23)
  5. Mateusz Grabis – Chrobry Saroni Głogów (U23)
  6. Andrzej Michniak – Warszawski Klub Kolarski
  7. Tomasz Rzeszutek – Baszta Bytów (Junior)
  8. Stanisław Nowak – Iskra Głogoczów (Junior)

Elita+U23+Juniorka


  1. Olga Wasiuk – Błękitni Paula Trans
  2. Paula Gorycka – 4F Scott Racing
  3. Gabriela Wojtyła – Goodman Sokół Zator (U23)
  4. Martyna Klekot – Unipol Częstochowa
  5. Dagmara Drabik – Choma Team TRS Tychy

Masters 30


  1. Paweł Wiendlocha – MTB Team RMF FM
  2. Kamil Maj – LKK Lublin
  3. Adam Dziuk – Olimpijczyk Szczekociny

Masters 40


  1. Mirosław Bieniasz – KCP Biniasz Bike
  2. Andrzej Śledziona – Scout Bike
  3. Arkadiusz Posmyk – Diversey Team

Masters 50


  1. Sławomir Frejowski – Olimpijczyk Szczekociny
  2. Waldemar Banasiński – Browar Fortuna
  3. Jacek Szary – Imielin Team Corratec

Mazovia MTB – Kazmierz Dolny

Mega


  1. Bartek Borowicz – APS Polska Cozmobike
  2. Karol Rumsicki – SuperDrob
  3. Mateusz Rybak – Innsbruck

  1. Magdalena Chmielewska – Kętrzyn
  2. Magdalena Kochanowska – Loyalty Point Racing Team

Poland Bike – Wawer

  1. Grzegorz Maleszka – Renault Team
  2. Artur Mioduszewski Trezado BikeTires.pl
  3. Arkadiusz Jusińki – Renault Team

  1. Anna Urban – Kettler Bike Team
  2. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  3. Dorota Rajska – TrackCycling.pl

COMMENTS

DISQUS: 0