Wezwanie serwisowe dla rowerów Cannondale ze wspornikami OPI [PR]

HomeINFORMACJE PRASOWE

Wezwanie serwisowe dla rowerów Cannondale ze wspornikami OPI [PR]

Akcja serwisowa dotyczy rowerów z roczników od 2011 do 2015 z widelcami Lefty mocowanymi do wspornika i rury sterowej OPI, a dokładniej modeli Flash, F-Si, F4, F5, F29, Lexi, RZ, Scalpel i Trigger.

Wspornik OPI posiada czarne logo „OPI” i biały pasek nad nim. Wspornik OPI ma obły wygląd w okolicy główki ramy i nie posiada typowych śrub zaciskowych, jedynie cztery śruby mocujące kierownicę.


cannondale wspornik opi


W trakcie badań kontrolnych stwierdzono, że spadek sztywności połączenia rury sterowej OPI i górnej części wspornika może powodować nadmierne obciążenie gniazd śrub i koron widelca. Do tej pory nie było jednak zgłoszeń o jakichkolwiek uszkodzeniach lub wynikających z nich szkodach.

Sprzedawcy marki Cannondale będą wyposażeni w zestawy naprawcze, które wzmacniają połączenie i zapobiegają potencjalnym problemom. Wszyscy, którzy zakupili rower podlegający wezwaniu serwisowemu są proszeni o zgłoszenie się do miejsca jego zakupu. Serwisant dokona oględzin elementów narażonych na obciążenia, wymieni śruby w koronie widelca i zainstaluje zestaw naprawczy w  rurze sterowej. Usługa ta jest bezpłatna.


cannondale lefty


Lista sprzedawców Cannondale jest dostępna na polskiej stronie Cannondale w sekcji sprzedawcy.

COMMENTS

DISQUS: 0