Wyniki – 26-27 września 2015

Wyniki – 26-27 września 2015

Konserwatywny rozwój rowerów przełajowych
Wyniki 21-22 stycznia 2017
Szczepan Paszek (Bikestacja/Fitwheels): “to był dla mnie najboleśniejszy fizycznie wyścig w tym sezonie”
Bartosz Mikler (Victoria Helman Sport) – XIII Bryksy Cross, Gościęcin
Wyniki – 10-11 grudnia 2016

ŚWIAT

Velence Bike Cup – Velence, Węgry

Elita


  1. Yana Bolomoina – Betch.nl Superior Brentjens
  2. Barbara Benko
  3. Paula Gorycka – 4F Scott Racing

  1. Michal Lami
  2. Andras Parti
  3. Martin Loo
  • Marek Konwa (Leszno 64sto) – miejsce 5
  • Piotr Konwa (4F Scott Racing) – miejsce 6

Soudal Classics – GP Neerpelt, Belgia

Elita


  1. Wout Van Aert – Vastgoedservice – Golden Palace Cycling Team
  2. Keving Pauwels – Sunweb – Napoleo Cycling Team
  3. Laurends Sweeck – Era Murprotec
  4. Tim Merlier – Vastgoedservice – Golden Palace Cycling Team
  5. Jens Adams – Vastgoedservice – Golden Palace Cycling Team

  1. Sanne Van Paassen – Boels Dolmans Cycling Team
  2. Ellen Van Loy – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
  3. Maud Kaptheijns – AA Drink Kalas Cycling Team
  4. Jolien Verschueren – VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
  5. Nikki Harris – Young Telenet Fidea Cycling Team

Junior


  1. Jappe Jaspers – Enertherm BKCP
  2. Thijs Wolsing – Lares Doltcini Cycling Team
  3. Toon Vandebosch – Enertherm BKCP

Odersky pohar – Vfbno – Cerna Opava, Czechy

Elita


  1. Lubomir PEtrus – KC Hlinsko
  2. Bartosz Mikler – KS Victoria Jarocin
  3. Petr Hampl – TJ Favorit Brno

Junior


  1. Hynek Palicka – ACK Stara Ves
  2. Arkadiusz Mirek – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. David Vlasak – Cyklo Team Kolarna

M40


  1. Vlastimil Mlynar – ACS Drak Vrbno
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Bieniasz Bike
  3. Tomas Galuska – CK Safrata Bohumin
  • Andrzej Dziambor (Bike Atelier) – miejsce 7.
  • Jan Paterak (LKS Bryksiusz Gościęcin) – miejsce 12.

Toi Toi Cup (C1) – Slany, Czechy

  1. Marcel Meisen – Team Kuota – Lott
  2. Jim Aernouts – Telenet Fidea Cycling Team
  3. Radomir Simunek – Era-Murprotec
  • Bartosz Mikler – KS Victoria Jarocin – miejsce 32 (-2 okr)

POLSKA


Bike Cross Maraton – Łopuchowo

  1. Bartosz Kołodziejczyk – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Paweł Bober – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Rafał Szturo – TTC BULL Racing Team

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Klaudia Janik – Bieniasz Rowerownia

Bike Atelier Maraton – Tychy

  1. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB
  2. Michał Neumann – DMG MORI Cyclo Trener
  3. Bogdan Czarnota – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB

  1. Katarzyna Galewicz – Twomark Sport Specialized
  2. Aneta Lamik – TTA
  3. Natalia Kołodziej – Gomola Trans Airco

Garmin MTB Series – Gdańsk

  1. Piotr Rzeszutek – Hotel Cztery Brzozy Gdańsk
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric
  3. Michał Bogdziewicz – Nexus Team
  4. Przemysław Ebertowski – King Oscar Gniewino
  5. Krzysztof Krzywy – Nexus Team

  1. Katarzyna Łysek – ProCycling.pl
  2. Małgorzata Ziemińska – AZS WSG Bydgoszcz
  3. Joanna Banaszek – Cyklo Team

Hurom MTB CUP – Mroczków Duży

Elita


  1. Łukasz Matusiak – Gatta Bike Team
  2. Michał Cąpała – RMF Rockstar Energy Drink
  3. Łukasz Staszko – Maxxbike

  1. Adrianna Stępniewska – SMS Żywiec KROSS Junior Team
  2. Kinga Janik – Maxxbike
  3. Paulina Porczyk – Maxxbike

Junior


  1. Dawid Pauliński – LSKK Bełchatów
  2. Dominik Zawierta – TSR Wieruszów
  3. Filp Pacan – Opoczno Sport Team

Masters III


  1. Dawid Mijas – Piątek Sport Kielce
  2. Mariusz Marszałek – Kettler Bike
  3. Kamil Nogalski – Niezrzeszony

Masters IV


  1. Jacek Galiński – Niezrzeszony
  2. Mariusz Hajzler – Jastrzębie Łaskie
  3. Sylwester Szturnoga – Smardzewice

Masters V


  1. Ryszard Zych – Niezrzeszony
  2. Marek Steciuk – Kettler Bike
  3. Marek Gawron – Niezrzeszony

“Raz na wozie MTB” – Buczek k.Brzezin

Giga


  1. Łukasz Staszko – Maxxbike
  2. Mariusz Marszałek – Kettler Bike
  3. Tomasz Wiśniewski – Maxxbike

Mega


  1. Jarosław Ziółkowski – Kettler Bike
  2. Jakub Szałapski – Cyklomaniacy.pl
  3. Piotr Gajewski – Kettler Bike

  1. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric
  2. Paulina Porczyk – Maxxbike
  3. Małgorzata Zimnicka – Jastrzębie Łaskie

REAL 64sto Ciesiółka Auto Group MTB Maraton / LLR – Jeziorki

  1. Przemysław Rozwałka – MW Inwest Group
  2. Adam Adamkiewicz – Real 64sto
  3. Paweł Wasiński – Strefasportu.pl

  1. Marta Rozwałka – MW Inwest Group

Puchar Mazowsza – Kobyłka

Elita


  1. Maciej Jeziorski – ProCycling.pl
  2. Radosław Rękawek – KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. Arkadiusz Jusiński – Renault Team

  1. Marta Bazańska – ProCycling.pl
  2. Małgorzata Kaca Siennicka – ETI LKKG Lublin

Masters I


  1. Michał Kostrzewa – TRW Cloudware
  2. Marek Kulik – ETI LKKG Lublin
  3. Adam Ostrowski – ProCycling.pl

Masters II


  1. Radosław Szymborski – Inter Cars MTB Nowy Dwór Maz.
  2. Michał Bojarczyk – UKS Bliska
  3. Piotr Dziedzic – Raz na wozie Brzeziny MTB

Małopolska Liga Kolarska – Pcim

Amator


  1. Jakub Żuławiński – NKK Iglo JMP.Race
  2. Maciej Głowacki – Drużyna Mojacukrzyca.pl
  3. Marcin Wilkołek – Niezrzeszony

Masters III


  1. Zbigniew Zwoliński – LKS Iskra Głogoczów
  2. Józef Rabski – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Robert Baś – KKCIM Smok Kraków

Masters II


  1. Wojciech Andryszczak – Niezrzeszony
  2. Jarosław Miodoński – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Sławomir Bednarczyk – UKS Sokół Kęty

Masters I


  1. Tomasz Sikora – LKS Iskra Głogoczów
  2. Mirosław Bieniasz – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Marek Tyniec – XOUTED.COM

Elita


  1. Adrian Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie (U23)
  2. Jakub Zamroźniak – KCP Elzat Bieniasz Bike (U23)
  3. Albert Głowa – KCP Elzat Bieniasz Bike

Junior


  1. Michał Topór – KCP Elzat Bieniasz Bike
  2. Wiktor Hudyka – KCP Elzat Bieniasz Bike
  3. Bartosz Dziadkowiec – KS Luboń Skomielna Biała

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak – LKS Iskra Głogoczów
  2. Maciej Biedrończyk – KS Luboń Skomielna Biała
  3. Arkadiusz Mirek – KCP Elazat Bieniasz Bike

Kobiety open


  1. Rita Malinkiewicz – Goodman Sokół Zator
  2. Dagmara Drabik – Choma Team TSR
  3. Agnieszka Bal – KS Luboń Skomielna Biała

Juniorka


  1. Estera Siarka – GKS Raba Wyżna Podsarnie
  2. Magdalena Zielińska – UKS Sokół Kęty

Juniorka młodsza


  1. Julita Fira – UKS Sokół Kęty
  2. Magdalena Utnicka – KS Luboń Skomielna Białą
  3. Ewa Dymek – UKS Sokół Kęty

Legia MTB Maraton – Froty Bema, Warszawa

  1. Arkadiusz Oleszkiewicz – Cozmobike.pl
  2. Kacper Cacko – APS Polska Cozmobike
  3. Bartosz Borowicz – Narvil Armag Sport

  1. Dorota Rajska – Trackcycling.pl
  2. Anna Brzezińska
  3. Aleksandra Zasada – Clear Bike Team

Gryf Maraton MTB – Szczecin

  1. Marcin Malinowicz – Rowery Turowski
  2. Tomasz Jaworski
  3. Piotr Cibart – Baltic Home Świnoujście

  1. Sylwia Maciejkiewicz
  2. Elżbieta Woźniak

Poland Bike Marathon – Kielce

  1. Dariusz Batek – Wibatech Fuji
  2. Piotr Truszczyński – Komobike Scott
  3. Dariusz Poroś – Romet Racing

  1. Anna Urban – Kettler Bike
  2. Katarzyna Pakulska – TRW Cloudware
  3. Joanna Gumieniak – Bike Atelier

COMMENTS

DISQUS: 0