Wyniki – 12 – 13 września 2015

Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym 2018 – Valkenburg, Holandia [re-live]
Komentarze postartowe – 51(2)/2013
Karol Michalski (Pronghorn Racing) – XXIV Bryksy Cross, Gościęcin
Karol Dziambor – Brico Cross, Geraardsbergen
Kalendarzowy updejt – podsumowanie sezonu
ŚWIAT

Mistrzostwa Europy w DH – Wisła Stożek

Kobiety

  1. Jana Bartova – Czechy
  2. Veronika Widmann – Włochy
  3. Farina Eleonora – Włochy

5. Sonia Skrzypnik – Polska

Mężczyźni

  1. Jure Zabjek – Słowenia
  2. Sławomir Łukasik – Polska
  3. Lutz Weber – Szwajcaria

EKZ Cross Tour – Baden (CX – C1)

Kobiety

  1. LECHNER Eva Team Colnago Südtirol
  2. HAVLIKOVA Pavla MRM-Avalon Pro Cycling
  3. FREI Sina Felt Team/ VC Meilen

Mężczyźni

  1. SWEECK Laurens Corendon – KwadrO
  2. WALSLEBEN Philipp BKCP – Corendon
  3. MOUREY Francis Équipe Fdj

22. Mariusz Gil – MRM – Avalon Pro Cycling


Autumn Ride Ultimate MTB Battle – Obertraun (AUT/C1)

Kobiety

  1. Yana BELOMOINA – Betch.nl Superior Brentjens Team
  2. Maja WLOSZCZOWSKA – Kross Racing Team
  3. Linda INDERGAND – Focus XC Team

Mężczyźni

  1. Nicola ROHRBACH – Goldwurst-power.ch/Felt
  2. Bart DE VOCHT – Goeman Scott
  3. Luca BRAIDOT – G.S. Forestale Cicli

Mistrzostwa Niemiec w Maratonie MTB

Kobiety:

  1. Sabine Spitz – Sabine Spitz Mountainbike Team 3:36:48

Mężczyźni

  1. Karl Platt – Bulls Team 4:15:02

Mistrzostwa Francji w Maratonie MTB

Kobiety

  1. Julie Bresset – VTT Team BH SR Suntour KMC – 4:32:06

Mężczyźni

  1. Maxime Marotte – VTT Team BH SR Suntour KMC – 4:44:57

POLSKA


Puchar Polski w Maratonie MTB – Wolsztyn

Kobiety

  1. Aleksandra Dawidowicz – SGR Srebrna Góra
  2. Michalina Ziółkowska – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Magdalena Sadłecka – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Mężczyźni

  1. PIASECKI Patryk JBG-2 Professional MTB Team
  2. KONWA Marek REAL 64-sto
  3. KOZAK Mariusz JBG-2 Professional MTB Team

Cyklosport

  1. GÓRNIAK Michał Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
  2. GÓRNIAK Paweł Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
  3. KRZYŚKO Bartosz

KACZMAREK ELECTRIC MTB 2015 – Wolsztyn

 GIGA


Kobiety:

  1. Magdalena Hałajczak – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Katarzyna Hendrzyk – Majewska – Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
  3. Małgorzata Zellner – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Mężczyźni:

  1. Przemysław Rozwałka – MW Inwest Group
  2. Michał Ficek – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
  3. Adam Adamkiewicz – REAL 64-sto

MEGA


Kobiety:

  1. WOJTYŁA Magdalena IM-MOTION KROSS TEAM

Mężczyźni:

  1. CHMIEL Rafał FSD Sport

Maratony Kresowe – Supraśl


Maraton


Kobiety:

  1. Latozaite Silvija Sprint SBR Bank Team
  2. Kłosowska Izabela BLU Cersanit Team Refleks
  3. Nowiczkow Agnieszka BLU Cersanit Team Refleks

Mężczyźni:

  1. Besago Michail VELOPARK
  2. Pacevicius Sarunas Sprint SBR Bank Team
  3. Zakrzewski Dariusz MISTRAL

Półmaraton


Kobiety:

  1. Ostrowska Klaudia MTB SUWAŁKI

Mężczyźni:

  1. Chrzanowski Piotr Bliska Team

Poland Bike Marathon – Nowiny

MAX


Kobiety:

  1. Urban Anna KETTLER BIKE TEAM
  2. Pakulska Katarzyna TRW Cloudware TEAM
  3. Fejfer Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM

Mężczyźni:

  1. Jusiński Arkadiusz RENAULT TEAM
  2. Truszczyński Piotr KOMOBIKE SCOTT
  3. Borowicz Bartosz APS POLSKA COZMOBIKE

Maraton wokół Jeziora Sulejowskiego

  1. Mariusz Marszałek KETTLER BIKE TEAM
  2. Adam Grabara Rossmann Bike Team
  3. Jarosław Ziółkowski KETTLER BIKE TEAM

Legia MTB Maraton – Kozienice

Kobiety:

  1. TKACZYK Sylwia SPECBIKE RACING TEAM
  2. LESZCZYŃSKA Ewa AMBROZIEWICZ RACING FAMILY
  3. ZASADA Aleksandra CLEAR BIKE TEAM

Mężczyźni:

  1. GIERCZAK Bartłomiej OPOCZNO
  2. KOŁODZIEJEK Paweł NEW AGE FITNESS-SKLEPROWEROWY
  3. ROMANOWSKI Karol EUROSOFT TEAM

V Wyścig MTB Boguchwała 2015

  1. Dominik Grządziel Romet Racing Team
  2. Marcin Gołuszka Aktywna Strona Życia
  3. Mateusz Woźniak JASIELSKIE Stowarzyszenie Cyklistów

COMMENTS

DISQUS: 0