Wyniki – 22 – 23 sierpnia 2015

Wyniki – 22 – 23 sierpnia 2015

Wyniki – 27-28 lipca 2019
[PR] Drugi Bike Atelier MTB Maraton ucieszył startujących
Plan na weekend 35/2018
Wyniki – 17-18 września 2016
Czas wjechać w góry! Bike Atelier MTB Maraton w niedzielę w Ustroniu

ŚWIAT

Puchar Świata – Val di Sole, Włochy

Elita


  1. Nino Schurter – SCOTT-ODLO MTB RACING TEAM
  2. Julien Absalon – BMC MOUNTAINBIKE RACING TEAM
  3. Florian Vogel – FOCUS XC TEAM
  • Marek Konwa – 61m

  1. Annika Langvad – SPECIALIZED RACING
  2. Jokanda Neff – STOECKLI PRO TEAM
  3. Irina Kalentyeva – MOEBEL MAERKI MTB PRO TEAM
  • Maja Włoszczowska – KROSS RACING TEAM – 4m
  • Aleksandra Dawidowicz – 22m
  • Paula Gorycka – 4F-SCOTT RACING TEAM – 40m

U23


  1. Jenny Rissveds – SCOTT-ODLO MTB RACING TEAM
  • Monika Żur – 4F-SCOTT RACING TEAM – 15m
  • Aleksandra Podgórska – 23m
  • Rita Malinkiewicz – 29m
  1. Grant Ferguson – BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM
  • Bartłomiej Wawak – KROSS RACING TEAM – 13m
  • Piotr Konwa – 4F-SCOTT RACING TEAM – 69m

POLSKA

Puchar Szlaku Solnego – Orawka

Elita


  1. Jakub Zamroźniak – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  2. Albert Głowa – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  3. Adrian Siarka – GKS RABA WYŻNA-PODSARNIE

Kobiety


  1. Dagmara Drabik – CHOMA TEAM TSR
  2. Agnieszka Bal – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  3. Klaudia Demkowska – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Junior


  1. Wiktor Hudyka – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  2. Michał Topór – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  3. Bartosz Dziadkowiec – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Juniorka


  1. Estera Siarka – GKS RABA WYŻNA-PODSARNIE
  2. Magdalena Zielińska – UKS SOKÓŁ KĘTY
  3. Patrycja Kulka – UKS Podwilk

Junior młodszy


  1. NOWAK Stanisław – LKS ISKRA GŁOGOCZÓW
  2. ŻUR Jarosław – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  3. MIREK Arkadiusz – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM

Juniorka młodsza


  1. Maja Drelak – TEAM CART PACK BRALIN
  2. BIELAWSKA Klaudia – UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
  3. TRZEBIŃSKA Aleksandra – UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK

Masters I


  1. BIENIASZ Mirosław – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  2. TRACIAK Arkadiusz – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  3. TYNIEC Marek – Rzuć licencję, zostań blogerem!

Masters II


  1. MIODOŃSKI Jarosław – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  2. ZAJĄC Piotr – KCP ELZAT BIENIASZ TEAM
  3. ANDRYSZCZAK Wojciech – NIEZRZESZONY

Masters III


  1. GIERCZAK Krzysztof – PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
  2. SYSKA Jacek – NIEZRZESZONY
  3. ZWOLIŃSKI Zbigniew – LKS ISKRA GŁOGOCZÓW

Bike Maraton – Myślenice

Giga


  1. BATEK DARIUSZ – WIBATECH FUJI

  1. ZIÓŁKOWSKA MICHALINA – VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM

Mega


  1. KACZMARCZYK PATRYK

  1. IMIELSKA ANETA – MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM

Rock Machine MTB Maraton – Kraśnik

  1. KULIK Marek – BARAN CYCLING TEAM

  1. PIWOWAR Iwona – Sklep Bike Boys Lublin

Bike Atelier MTB Maraton – Psary

  1. MICHAŁ FICEK – VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM

  1. NATALIA KOŁODZIEJ – GOMOLA TRANS AIRCO

Bike Cross Maraton – Stęszew

  1. ADAMKIEWICZ – REAL 64-STO

  1. HAŁAJCZAK Magdalena – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

 VIII Kościerski Maraton MTB

  1. KRZYWY Krzysztof – NEXUS Team

  1. ŁYSEK Katarzyna

Hurom Cup XC – Brzeziny

  1. Cąpała Michał – RMF ROCKSTAR MTB TEAM

  1. Janiak Kinga – Maxxbike Team

COMMENTS

DISQUS: 0