Wyniki – 15 – 16 sierpnia 2015

Wyniki – 15 – 16 sierpnia 2015

Jeśli nie w Piekle, to gdzie…
Wyniki – 4-7 czerwca 2015
Wyniki – 9-10 maja 2015
Wyniki – 11-12 lipca 2015
Kalendarzowy updejt – kolarska wiosna

ŚWIAT

BMC Racing Cup

  1. NÄF Ralph BMC Mountainbike Racing Team
  2. ROHRBACH Nicola goldwurst-power/ FELT
  3. FORSTER Lars WHEELER – iXS Team

18. Konwa Piotr
20. Konwa Marek


  1. RIEDER Nadine AMG ROTWILD MTB RACING TEAM
  2. SÜSS Esther WHEELER – iXS Team
  3. BRANDAU Elisabeth Radon-EBE-Racing Team

5. Dawidowicz Aleksandra
7. Żur Monika
15. Gorycka Paula


Mistrzostwa Europy w maratonie MTB Masters – Graz-Statteg, Austria

  1. BENNATO Nicola Team Oliveto ASD
  2. DOLLINGER Andreas www.mountainbiker.at
  3. MARTIN Jan KAH Sport Vrchlabí

16. NOGOWCZYK Rafal ZVL KREIDLER Sportiva


Hortenrittet 2015 – NC8 rundbane XCO

  1. Sebastian Fini Carstensen Danish National Team
  2. Emil Linde Gävle CA (Klubb)
  3. Niels Rasmussen Danish National Team

14. Patryk Piasecki JBG-2 Professional MTB Team


Hortenrittet 2015 – NC9 rundbane XCO

  1. Sebastian Fini Carstensen Danish National Team
  2. Emil Lindgren Kargo Pro MTB Team
  3. Klaus Nielsen Giant Dealer Team

10. Piotr Brzozka JBG-2 Professional MTB Team
21. Patryk Piasecki JBG-2 Professional MTB Team


Vaude Trans Schwarzwald

  1. KAUFMANN Markus Team Centurion Vaude
  2. GEISMAYR Daniel Team Centurion Vaude
  3. STIEBJAHN Simon Team Bulls

6. BRZOZKA Adrian JBG-2 Professional MTB Team
16. MICHALEK Mariusz JBG-2 Professional MTB Team


  1. SPITZ Sabine Sabine Spitz Pro Team
  2. HELLSTERN Ann-Katrin BQ Cycling Team
  3. ELFERINK Hielke Rent a Plant – Cannondale

POLSKA

Puchar Polski w cross country – Biała

Elita


  1. Krzysztof Łukasik Warszawski Klub Kolarski
  2. Jakub Zamroźniak KCP Elzat Bieniasz Bike Team
  3. Marcin Kawalec

Kobiety


  1. Rita Malinkiewicz GOODMAN Zator
  2. Aleksandra Podgórska KKW Superior Wałbrzych
  3. Iwona Kurczab SGR Srebrna Góra

Junior


  1. Filip Helta KKW Superior Wałbrzych
  2. Marceli Bogusławski MTB-SILESIA Rybnik
  3. Wiktor Hudyka KCP Elzat Bieniasz Bike Team

Juniorka


  1. Gabriela Wojtyła GOODMAN Zator
  2. Patrycja Piotrowska KKW Superior Wałbrzych
  3. Estera Siarka UKS Raba WyżnaPodsarnie

Junior młodszy


  1. Stanisław Nowak LKS ISKRA GŁOGOCZÓW
  2. Jarosław Żur KS Luboń Skomielna Biała
  3. Wojtek Karpierz Uks Dream-Bike Bielawa

Juniorka młodsza


  1. Natalia Jeruzalska KKW Superior Wałbrzych
  2. Maja Drelak TEAM CART – PACK BRALIN
  3. Świerczyńska Patrycja SMS ŻYWIEC KROSS JUNIOR TEAM

Puchar Polski w maratonie MTB – Chełm

Elita


  1. HALEJAK WOJCIECH JBG-2 Professional MTB Team
  2. KOWALKOWSKI PAWEŁ Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
  3. KRZYWY KRZYSZTOF NEXUS TEAM
  1. SADŁECKA Magdalena EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
  2. PŁOSZCZYCA Kamila
  3. KUKUŁA Karolina AGH CYCLING TEAM

Cyklosport


  1. Arciszewski Paweł BLU Cersanit Team Refleks

Masters I


  1. Mioduszewski Artur Trezado BikeTires.pl

Masters II


  1. WAWRZYNIAK SŁAWOMIR Kross Centrum Rowerowe Olsztyn

Maratony Kresowe – Chełm

  1. Truszczyński Piotr Komobike Scott

  1. Skurat Tatjana VELOPARK

Cyklokarpaty – Dukla

Giga


  1. Marcin Gołuszka Aktywna Strona Życia

  1. Katarzyna Galewicz TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM

Mega


  1. Dominik Grządziel ROMET RACING TEAM

  1. Ewa Ruszała R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl

Hurom XC Cup – Rawa Mazowiecka

Elita


  1. Łukasz Staszko MaxxBike Team

Kobiety


  1. Kinga Janiak MaxxBike Team

Masters Open


  1. Marszałek Mariusz KETTLER BIKE TEAM

King Oscar Maraton – Gniewino

  1. Bracia Michał i Paweł Górniakowie wjeżdżają razem na metę – Duda-Cars TP LINK Rybczyński Team

  1. Katarzyna HENDRZYK-MAJEWSKA Duda-Cars TP LINK Rybczyński Team

Bike Adventure – Piechowice

  1. Batek Dariusz
  2. KURCZAB PIOTR SGR SREBRNA GÓRA
  3. FICEK MICHAŁ VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM

  1. ZIÓŁKOWSKA MICHALINA VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
  2. MISTERSKA ALEKSANDRA ROMET RACING TEAM
  3. ŁYSEK KATARZYNA PROCYCLING.PL
Mazovia MTB – Supraśl

Giga


  1. Korc Artur KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

Mega


  1. Kurstak Jakub Białystok Bliska Team

  1. Kłosowska Izabela BLU Cersanit Team Refleks

Mazovia MTB – Ełk

Giga


  1. Korc Artur KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

Mega


  1. Laszczkowski Krzysztof MTB EŁK PROSTKI

  1. Kłosowska Izabela BLU Cersanit Team Refleks

Poland Bike – Steżyca

  1. Jabłoński Marcin STC Skarżysko

  1. Pakulska Katarzyna TRW Cloudware TEAM

COMMENTS

DISQUS: 0